Bakırköy IELTS Kursu Bakırköy

 BAKIRKÖY IELTS KURSU BAKIRKÖY PROGRAMI 

Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy Programı İçeriği

1 – Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir  Özel Ielts Kursu )
2 – Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Öğrenci ile Grup Ielts Kursu )

 

1 – Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ( Birebir  Özel Ielts Kursu ): Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy etkinlikleri kapsamındaki Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy adına Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy merkezimizde bulunan ve Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy platformunda hazırlanan  Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy seminerlerinde,içeriğinde birebir özel IELTS kursu almak isteyen bir öğrencinin sınavda başarılı olabilmesi için, aranılan  her türlü bilgi, IELTS teknikleri, IELTS  hakkında açıklamaların bulunduğu, düzenlenişinde kullanılan özellikler dolayısı ile öğrenciyi çalışma konusunda teşvik eden, iten, ve hırslandıran bir yapıya sahip olan, öğrencinin tek dostu Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy programları ile destek verilen Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy departmanlarında ki birebir özel Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy etkinliklerinde, kursa katılanların IELTS sınavını geçmeleri değil geçmemeleri bir mucize olur. Bekleriz.

2 – Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy ( 4 Öğrenci ile Grup Ielts Kursu ): Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy eğitim dalındaki Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy kampüslerinde yapılan  ve Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy seanslarında ki Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy forumlarında, çağın modası olan az sayıda öğrenciden  grup oluşturarak kaliteyi arttırmak ve yüksek düzeyde IELTS kursu yapmak artık son günlerin tutulan kurs verme tarzı. Düzenlenişindeki  küçük gruplara özgü kuralları olan, özellik ve nitelikleri ile bu türde Bakırköy Ielts Kursu Bakırköy eğitimi alan öğrencilerin hazırlık aşamasında en büyük dostu, teşvik edeni ve yardımcısı olan, öğrenciye IELTS sınavı için verdiği özel bilgilerle onu sınavda rahatlatan , içeriğinden ötürü kullanılan tüm öğretim sistemlerinin en çağdaş ve en son bilgi ve verilerle yüklü olması nedeni ile öğrenciyi Bakırköy IELTS kursu Bakırköy eğitim birimlerinde moral açıdan takviye eden , IELTS sınavı öncesi Bakırköy IELTS kursu Bakırköy eğitim birimlerinde hazırlık çalışmaları yapan öğrencilerin içinde ki bilgileri çok rahatlıkla kullandığı ve ulaşabildiği özel bilgiler bulunan Bakırköy IELTS kursu Bakırköy eğitim birimlerinde hazırlanan Bakırköy IELTS kursu Bakırköy programları ile  destek verilen 4  öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak  Bakırköy IELTS kursu Bakırköy eğitim birimlerinde hayallerinizi süsleyen başarıya erişebilirsiniz.

 

Sınavda sırasına göre bölümler;
Bakırköy IELTS Kursu BakırköyListening: Listening bölümü 30 dakikadan meydana gelir. Listening bölümü müşterek şekilde yapılmaktadır. 

Reading: Reading bölümü toplam 60 dakikadan ibarettir. Metinler, kitap, dergi ve gazete alıntılarından oluşur. 

Writing: 2 Tasktan oluşan bölümün toplam süresi 60 dakikadan ibarettir . Bu essaylerin ikisi de bağımsız bir tarzda uygulanmaktadır. 

Speaking: Speaking bölümü bire bir mülakat tarzında yapılmaktadır. Speaking
bölümünün toplam süresi 11/14 dk arasında bir süreden ibarettir .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir