Ielts Hazırlık Dersi


IELTS HAZIRLIK DERSİ PROGRAMI

Ielts Hazırlık Dersi Programı İçeriği

1 – Ielts Hazırlık Dersi ( Birebir Özel Ielts Hazırlık Dersi )
2 – Ielts Hazırlık Dersi ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Hazırlık Dersi )

    IELTS hazırlık dersi özel programı ile   IELTS hazırlık dersi panellerindeki  IELTS hazırlık dersi  eğitimlerine katılarak IELTS sınavında başarıyı yakalamak isterseniz kendine özgü yöntemler kullanılan ve sınav teknikleri ile desteklenen  IELTS hazırlık dersi programından yararlanabilir sizde IELTS hazırlık dersi ile başarı kervanına katılabilirsiniz.

IELTS  hazırlık dersi  merkezimizde IELTS hazırlık ders programı 2 şekilde uygulama alanına sahiptir:

1 – IELTS HAZIRLIK DERSİ ( BİREBİR ÖZEL IELTS HAZIRLIK DERSİ ): Bireysel olarak özel  IELTS hazırlık dersi almak isteyen aday öğrenciler, IELTS hazırlık dersi  yapacakları günleri kendi belirler. Bu şekilde günlük yaşamlarında bir değişiklik yapma gereği kalmadan eğitim alabilirler. Aday öğrencilere IELTS hazırlık dersinde kaç IELTS hazırlık dersi verileceği, yapılan seviye sınav sonuçlarının verilerine ve adayın sınavda elde etmek istediği score a göre belirlenir.

2 – IELTS HAZIRLIK DERSİ ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN  GRUPLARLA IELTS HAZIRLIK DERSİ : IELTS hazırlık dersi  programlarında İngilizce seviyeleri bir birine çok yakın aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara dahil olarak birebir özel  IELTS hazırlık dersi kalitesinde eğitim alınabilir.

AMAÇ

IELTS hazırlık ders programları ile kaliteli eğitim ve özel IELTS hazırlık dersi açığını olabildiğince kapatmaya çalışmak.

 BİZİ SEÇME NEDENİ

  • IELTS hazırlık dersi eğitim merkezimizde IELTS hazırlık dersi veren eğitmenler IELTS hazırlık dersi konusunda uzmanlaşmış ve çok deneyimli hocalardır.
  • IELTS hazırlık dersi eğitim merkezimizde her modül için ayrı ayrı IELTS  hazırlık dersi  alınabilir.
  • IELTS hazırlık dersi eğitim merkezimizde IELTS  hazırlık dersi programlarında yer alan aday öğrencilere senet uygulaması yoktur. Ödemeler IELTS  hazırlık dersi programlarında adayın belirlediği tarihlerde taksitle yapılır.
  • IELTS hazırlık dersi eğitim merkezimizdeki IELTS  hazırlık dersi programı uygulamalarında, adaylara sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi de verilerek sınavda soruların doğru ve hızlı yanıtlanmasına katkı sağlanır.
  • Aday  öğrenciler için, IELTS hazırlık dersi panellerinde sınavın başarıda en önemli etkenlerinden biri olan kelime dağarcığı konusunda adaylara destek sağlanır ve IELTS hazırlık dersi programında özel hazırlanmış  akademik sınavında yer alan özel kelime çalışmaları hazırlanarak IELTS  hazırlık dersi alan aday öğrencilere dağıtılır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir