IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders

IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders programı aracılığı ile IELTS sınavındabaşarıIELTS HAZIRLIK İÇİN IELTS ÖZEL DERS PLATFORMU

IELTS Hazırlık için Ielts Özel Ders Programı

1 – IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders ( Bire bir IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders )
1 – IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders ( 4 Öğrenci İle  IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders )

 

1 – IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders ( Bire bir IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders )

IELTS Hazırlık için  tesis edilen IELTS Özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders ünitelerimizde düzenlenen IELTS özel ders programları  ile bire bir özel IELTS ders almak isteyen öğrencilere şimdiye kadar görülmemiş nitelik ve özellik taşıyan IELTS programları eşliğinde IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders ile hedef odaklı IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders verilir.

IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders öğretilerinde eğitim alan öğrencilere bireysel face to face IELTS özel ders aldıkları için ödül olarak IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders eğitiminin yapılacağı gün ve saatleri belirleme hakkı verilir.

1 – IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders ( 4 Öğrenci İle  IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders )

IELTS Hazırlık için  tesis edilen IELTS Özel ders eğitim merkezimizdeki IELTS özel ders ünitelerimizde düzenlenen IELTS özel ders programları  ile 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla toplu halde IELTS dersi almak isteyenlere, toplu IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders vermek için IELTS Hazırlık için IELTS Özel Derste özel olarak düzenlenen IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders programlarıyla IELTS hazırlık için IELTS özel ders verilir.

 

IELTS SKOR EĞİTMENİ NELER YAPAR

  • Bire bir özel ders seansları
  • IELTS hazırlık eğitimi almış  onaylı eğitmenler
  • Seviyenize ve hedefinize odaklanan esnek oturumlar
  • 7/24 ulaşılabilir (hafta sonu ve tatil günleri dahil)

İhtiyaçlarınız için mükemmel IELTS hazırlık kursu

Hızlı Revizyon – Sınavınıza sadece 1-2 hafta mı kaldı? Hızlı Revizyon IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders kursumuzla son dakika alıştırması yapın. IELTS eğitmeni ile 5 kişisel seans dahil.

Gelişmiş Çalışma – Testinize 4+ hafta kaldıysa, İleri Düzey Çalışma kursumuzu seçin. IELTS eğitmeni ile 20 kişisel seans dahil.

Her IELTS hazırlık kursu şunları içerir:

  • Kişisel 1’e 1 özel ders seansları
  • Kişiselleştirilmiş öğrenme planı (seviyenize ve hedefinize göre)
  • IELTS eğitim materyallerine erişim (aktiviteler, eğitmeninizle görüşmek için örnek sınav kağıtları)

Kişiselleştirilmiş, esnek öğrenme

1’e 1 derslerimiz  tamamen IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders için  ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Mevcut seviyenizi anlamak için eğitmeninizle birlikte çalışın, istediğiniz puanı almak için odaklanmanız gereken alanları tartışın ve sizi oraya götürmek için bir öğrenme planı oluşturun. Her IELTS Hazırlık için IELTS Özel Dersinden  sonra IELTS Hazırlık için IELTS Özel Derste eğitmeniniz size konuşma performansınız hakkında ayrıntılı geri bildirim bırakacaktır.

Eğitmenlerimiz, IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders hafta sonları ve tatil günleri de dahil olmak üzere 7/24 hizmetinizdedir, böylece size uygun zamanlarda ders planlayabilirsiniz.

En iyisinden öğrenin

Eğitmenlerimiz, binlerce öğrencinin IELTS’e hazırlanmalarına ve istedikleri notu almalarına yardımcı olma konusunda deneyimlidir. Her öğretmenin bir öğretim yeterliliği vardır ve öğrencileri IELTS sınavlarına en iyi nasıl hazırlayacaklarını anlamak için çok zaman harcamıştır.

Mesleki deneyimlerini, eğitim geçmişlerini ve aksanlarını daha iyi anlamak için IELTS Hazırlık için IELTS Özel Derste öğretmenlerimizle kısa video sunumları aracılığıyla tanışabilirsiniz.

IELTS Hazırlık için IELTS Özel Ders sistemimiz yolda kalmanıza, ilerlemenizi izlemenize ve IELTS hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.