IELTS Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu Programları Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

IELTS Hazırlık Kursu Programlarının İçeriği ve Kapsamı

IELTS hazırlık kursu kimler içindir?

IELTS hazırlık kursumuz aşağıdakileri arayanlar için mükemmeldir:

 • IELTS hazırlık kursumuzda mükemmel IELTS hazırlık kursu  eğitimi ve pratiği ile dil akıcılığını geliştirin
 • IELTS hazırlık kursu materyallerini kullanarak akademik okuma ve yazma becerilerini geliştirmek
 • IELTS test yapısı ve gerekli IELTS sınav teknikleri hakkında her şeyi öğrenecek
 • Sınav günü yüksek IELTS sınav puanı alma şansınızı artırın
 • Uluslararası geçerliliğe sahip IELTS sertifikası kazanın
 • Bir sonraki akademik veya kariyer hedefinize ulaşmaya yaklaşın

IELTS hazırlık kursu programlarındaki aşağıdakiler arasından seçim yapabilirsiniz:

 • Haftada 30 derslik 9 haftalık IELTS hazırlık kursu
 • Haftada 30 derslik 9 haftalık IELTS  hazırlık kursu
 • Haftada 30 derslik 6 haftalık IELTS   hazırlık kursu
 • Haftada 20 derslik 6 haftalık IELTS  hazırlık kursu

Eğer kolej veya üniversite düzeyinde okumak istiyorsanız ya da gelecek için büyük kariyer hedefleriniz varsa,IELTS hazırlık kursu eğitim merkezimizdeki IELTS hazırlık kursu sizin için uygun olabilir. Cambridge IELTS testi, dünyanın en popüler İngilizce testidir.

 

 • IELTS hazırlık kursu temel birimlerimizdeki IELTS hazırlık kursu programlarında alacağınız IELTS eğitimi, sizi akademik ve profesyonel yaşama hazırlayan İngilizcenin tüm alanlarını geliştirmenize yardımcı olacaktır.
  1. Çeşitli gerçek yaşam durumları için gerekli iletişim becerilerini geliştirmek.
  2. IELTS sınav formatı, sınav kağıtları, dil bilgisi, söz dizimi, anahtar kelime bilgisi, telaffuz ve IELTS çalışma becerileri geliştirme konularına aşina olun.
  3. Yalnızca en son IELTS hazırlık materyallerini kullanarak optimum sınav performansınızı sağlamak amacıyla sizi IELTS testine hazırlamak için uygulama testleri yoluyla düzenli IELTS hazırlık kursu alın .IELTS sınavı tüm İrlanda’da kabul edilmektedir ve IELTS dünya çapında okullar, üniversiteler, işverenler, göçmenlik makamları ve meslek kuruluşları dahil 10.000’den fazla kuruluş tarafından tanınmaktadır. IELTS hazırlığına hazır olup olmadığınızı nasıl anlarsınız? Her gün B1 veya daha yüksek seviyede yazılı ve sözlü İngilizce kullanıyorsanız, IELTS  hazırlık kursu sizin için mükemmel bir seçenektir. IELTS hazırlık kursu, akademik okuma, akademik yazma, dinleme ve konuşma alanlarında tüm İngilizce ve IELTS eğitim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Haftada 20 derslik 6 haftalık IELTS hazırlık kursumuz , IELTS sınavına katılanlara rehberlik etmek ve onları desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır.
   1. IELTS hazırlık kursları, IELTS sınavına katılanların sınavın olası tüm yönlerini destekleyecek şekilde yapılandırılmıştır: akademik okuma, akademik yazma, dinleme, anlama ve konuşma.Tercih ettiğiniz süreye bakılmaksızın, IELTS hazırlık kursu çalışmasının sınav hazırlık haftaları boyunca, öğretmenlerimiz size IELTS hazırlık kursunda her öğrencinin IELTS sınavını ve en iyi teknikleri derinlemesine anlamalarını sağlayacak yüksek düzeyde destek ve bireysel rehberlik verecektir.