IELTS Kursu GERZELE

Özel IELTS kursu GERZELE programları sizi başarıya taşır.IELTS KURSU GERZELE PROGRAMI

Geçmiş öğrencilerimizin IELTS yolculukları hakkında IELTS Kursu GERZELEDE daha fazla bilgi edinin. İhtiyacınız olan tek IELTS kursu GERZELE

GERÇEK UZMANLAR, GERÇEK DERSLER, GERÇEK BAŞARI!
Nasıl yaptığımızı izleyin!

Hedef IELTS puanınızı tutturmakta zorlanıyor musunuz?

Yalnız değilsiniz. Ancak, doğru yerdesiniz! IELTS kursu GERZELE, her yıl binlerce öğrencinin hedeflenen IELTS bant puanlarına ulaşmasına IELTS Kursu GERZELE programlarıyla yardımcı olur.

İster benzersiz Özel İELTS kursu kurslarımızda temel becerileri öğrenin, ister işaretleme hizmetimizden kişisel geri bildirim alın veya uzmanlarımızdan biriyle sınıfta öğrenin, Birebir IELTS Kursu derslerimizin sizi mümkün olan en kısa sürede gerekli bant puanınıza yükseltmesi Birebir Özel  IELTS Kursu garanti edilir.

Ne sunuyoruz?

yazı

Yazmak, çoğu öğrencinin IELTS yolculuğundaki en büyük zorluktur ancak böyle olması gerekmiyor. Aylarca hatta yıllarca korkunç bir 6.5’te sıkışıp kalmış birçok öğrenci de dahil olmak üzere, öğrencilerimiz Kişiye Özel IELTS Kursu her hafta hedef puanlarına ulaşırlar.

Sır? Yüksek kaliteli öğretim! Tek “sihir”, karmaşık akademik becerileri anlaşılması kolay bir şekilde sunan derslerdir. Toplu IELTS kursu , yazma programlarımızın  tümü artık tüm IELTS video kitaplığına erişim içeriyor. Ayrıca, en yüksek puanları hedefliyorsanız, IELTS Kursunda başarı şansınızı en üst düzeye çıkarmak için kişisel sorun alanlarınız hakkında geri bildirim almak için işaretleme ekleyebilirsiniz.

Konuşuyorum

IELTS kursu Speaking Programlarımız, konuşma testinin her bölümünde becerilerinizi ve özgüveninizi geliştirmek için tasarlanmıştır. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizle Grup IELTS Kursu canlı derslerde, yüksek puan almanın anahtarı olan belirli tekniklerin kilidini açacaksınız.

5 günlük yoğun Toplu IELTS kursu kursumuz, konuya özel kelime dağarcığı ve faydalı cümle yapılarından, başka sözcüklerle ifade etmeye ve telaffuza (ve çok, çok daha fazlasına) kadar her şeyi kapsar. Ayrıca, konuşma uzmanlarımızla bireysel olarak çalışmak istiyorsanız, Beraber  IELTS kursu ile  hedef puanınız için %100 doğru yolda olduğunuzdan emin olmak için Toplu  IELTS Kursu sahte konuşma testleri veya bire bir dersler ekleyebilirsiniz.

Okuma

Her bir IELTS okuma görevi türü için doğru “yöntemi” biliyor ancak yine de doğru cevabı bulamıyor musunuz? Alıştırma testinden sonra alıştırma sınavına mı giriyorsunuz, ancak hiç gelişmiyor musunuz? Doğru, Yanlış, Verilmeyen sorularla kafanız mı karıştı veya nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Peki, IELTS Essay kursunda okuma paketlerimizden biriyle becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olalım. İster sadece 5 günlük Yoğun Okuma IELTS kursu Kursumuza kaydolun, ister bire bir ders eklemeye karar verin, söz veriyorum sizin için okuma zahmetinden kurtulacağız!

Dinleme

Tüm IELTS hazırlık kursu kurslarımız gibi, yeni dinleme paketlerimizi de becerilerinizi geliştirebilmeniz için testi alt üst edecek şekilde tasarladık. Burada son derece yüksek puanlara ihtiyaç duyan pek çok öğrencimizle (genellikle 7.0 veya 8.0), her tür soruyu daha önce hiç görülmemiş bir derinlikte IELTS sınav Kursu ele alıyoruz. Örneğin, ÜÇ tür harita görevi olduğunu biliyor muydunuz?!

5 günlük Yoğun IELTS kursu Dinleme Kursumuzla ilerlemeye başlayabilir veya daha iyi hedeflenmiş yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız IELTS kursu GERZELE programları ile bire bir dersler ekleyebilirsiniz.