IELTS Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS VE AYRINTILAR

IELTS Özel Ders İle IELTS Sınavına Hazırlık


1 – Ielts özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Aşağıdaki durumlarda  IELTS Özel ders  sizin için mükemmeldir.

Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Özel Ders programına katılarak yüksek öğrenimde okumak istiyorsunuz, örneğin üniversite, vize amaçlı bir sertifikaya ihtiyacınız var özellikle mesleğiniz için bir sertifikaya ihtiyacınız varsa,

Hedef puanınızı elde edebilmeniz için sizi Denizli IELTS Özel Ders programları ile IELTS sınavına tamamen hazırlıyoruz. Denizli IELTS Özel Ders programlarında İlgili dilbilgisi ve kelime alıştırmalarının yanı sıra IELTS Özel Derste sınav alıştırması yaparak İngilizce öğrenmeye devam edeceksiniz. IELTS Özel Ders öğretmenlerimiz, burada, Denizlideyken , sınavın her bölümünü geçmenize yardımcı olacak sınav stratejileri ve teknikleri ile, başarılı olmanız için Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Özel Ders programında gereken temel hazırlık ve alıştırmaları sağlamak için sınıfları tasarlar!

IELTS Testin dört bölümü şunlardır:

Dinleme Okuma
yazı
Konuşma
Denizli IELTS Özel Ders programlarındaki Akademik  IELTS Özel Ders Ekibimiz, size sınavda güven verecek yeterli IELTS sınavı hazırlığı sağlamak için IELTS Özel Derste çeşitli etkileşimli ve uygun hazırlık materyalleri, geçmiş sınav kağıtları ve bir dizi ev ödevi alıştırması seçer.

IELTS Özel Derste Öğreneceğiniz tekniklere örnekler:

Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Özel Ders programında

Not alma
Dinleme ve okuduğunu anlama
Metinleri yüksek hızda arama ve tarama
Akademik rapor yazma
Akademik kelime öğrenme
Konuşurken akıcılığı, doğruluğu ve güveni artırma öğrenilir.

Mevcut İngilizce seviyenizden emin değil misiniz?

IELTS hazırlığı için bu İngilizce sınıfları, CEFR B1 – C2 seviyeleri (orta ila ileri) içindir. Seviyenizden emin değil misiniz? Şimdi Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Özel Ders programındaki ücretsiz İngilizce seviye testimize katılın.

IELTS Özel Ders Öğretmenim sınava hazırlık deneyimi olan biri olacak mı?

Evet! Tüm eğitmenlerimiz, IELTS özel dersle dili nasıl hayata geçireceklerini bilen, üniversite eğitimli, anadili İngilizce olan profesyonellerdir. Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Özel Ders programında arkadaşça destek ve net rehberlikle öğretmeniniz, eğitiminizden keyif almanıza ve Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Özel Ders programındaki İngilizce hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Özel İngilizce IELTS sınavına hazırlık sınıflarında neler oluyor?

Cevabın seninle çok ilgisi var! IELTS Öğretmeni Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Özel Ders programında hedeflerinize, seviyenize, işinize, zorluklarınıza ve öğrenme stilinize odaklanacaktır. Sizi Denizli IELTS Özel Ders eğitim merkezindeki IELTS Özel Ders kampüsümüzde hazırlanan IELTS Özel Ders programında İngilizce ile aktif, karşılıklı ve eğlenceli bir şekilde meşgul edecek. En başından itibaren, İngilizce konuşacak ve dil sınırlarınızı genişleteceksiniz.

Özel İngilizce IELTS sınavına hazırlık derslerinizde neler başaracaksınız?

IELTS özel ders hedefleriniz ve kariyeriniz için tamamen özelleştirilecektir, ancak IELTS Özel Ders bunların bir kısmını veya tamamını içerecektir.

Daha iyi dinleme ve okuduğunu anlama
Daha iyi telaffuz
Geliştirilmiş dil bilgisi anlayışı ve azaltılmış hatalar
Daha iyi cümle yapısı
Daha büyük kelime hazinesi ve daha fazla deyim
Daha akıcı İngilizce konuşma
Daha iyi İngilizce yazma
Daha fazla akıcılık, özgüven ve İngilizce konuşma keyfi!

Sınava hazırlık için neden  IELTS Özel derslerini seçmelisiniz?

Test katılımcısı için %100 özelleştirilmiş
%100 anadili İngilizce olan öğretmenler
Olumlu etkileşim ve odaklanmış düzeltme
Esnek zamanlama