IELTS Özel Ders

IELTS Özel Ders ile IELTS Sınavında başarılı olabilirsiniz.IELTS ÖZEL DERS FORUMU

 

IELTS Özel Dersleri Yardımcı Olabilir mi?

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders

Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı olan IELTS, kişinin İngilizce dil yeterliliğini belirlemek için Birebir  IELTS Özel Ders ile hazırlanması tercih edilen bir dil sınavıdır. Dünyada en çok tercih edilen sınavlardan biridir ve sadece belirli şehirlerde yapılmaktadır. IELTS Dinleme, IELTS okuma ve IELTS yazma olmak üzere üç aşamada gerçekleşen bu sınav Akademik ve Genel IELTS olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır. Amaca Yönelik IELTS Özel dersin bu sınav için ne kadar faydalı olduğuna bir göz atalım.

IELTS sınavı Akademik ve Genel olmak üzere iki bölüme ayrıldığı için profesyonel ve detaylı desteğe ihtiyacınız olacaktır. Bireysel ve Grup IELTS özel kursları, bu sınava hazırlanan öğrencilere  Hedefe Dönük IELTS Özel Ders ve koçluk da sunar. Bu IELTS sınavını diğer sınavlardan daha çekici kılan özelliği ise kağıt kalemle yapılması ve konuşma kısmının TOEFL sınavında olduğu gibi bilgisayar karşısında değil de bir kişi ile konuşularak gerçekleşmesidir.

IELTS Özel Müfredatı nasıl?

IELTS Okuma ve IELTS dinleme eksikliğiniz çok fazla ise Skora Yönelik IELTS özel ders temel okuma bölümümüz IELTS özel dersle önce bu eksikliği kapatabilir. Okuma bölümünde karşılaşılan en büyük sorun, uzun cümlelerin bölünememesi ve eksik kelimelerdir. Öncelikle Kişiye Yönelik IELTS özel ders programındaki  Skor Amaçlı  IELTS özel dersteki  uygulamalı alıştırmalarla bu açığın kapatılması hedeflenmektedir. IELTS  Dinleme kısmına gelindiğinde en sık yapılan hata; telaffuz güçlüğü ve not alamama. Burada da kelime telaffuzlarına odaklanılarak öğrencilere not alma teknikleri öğretilir.

En zorlayıcı kısımlar okuma ve yazmadır. Kişiye Yönelik IELTS özel ders, en başından bu iki bölüm hakkında temel bir eğitim vermekle başlar ve çokça konuşulur. Sürekli yazarak ve konuşarak bu bölümdeki ilerlemeden faydalanabilmeniz için sürekli yazma alıştırması yapmanızı sağlar.

 Akademik Amaçlı IELTS özel ders, dersleri üç şekilde alır; uzun vadeli Genel Amaca Dönük IELTS özel ders , kısa vadeli Rutin IELTS özel ders ve hızlandırılmış Yoğun IELTS özel ders. Hiçbir kuş yüzmeye, hiçbir balık uçmaya zorlanmaz. Tüm becerileri içeren programların yanı sıra belirli bir beceriye odaklanan öğrenciler varsa o beceriye odaklanan dersler de vardır. Beceriye dayalı derslerde gerçek hayatta olduğu gibi okuma, yazma, konuşma ve dinleme bölümlerinde farklı beceriler kullanılmaktadır.

 

Ielts Özel Dersi Çevrim içi Olarak Alabilir miyim?

IELTS Özel Ders yalnızca bir ofiste mi yoksa kurumsal bir ortamda mı öğretilir? Kendimi evde çevrimiçi yapamaz mıyım? Bunun normal derslerden daha azı var mı? Her ikisinin de faydaları eşit olur mu? Evet, IELTS özel kurslarının ister ofis ortamında ister çevrimiçi ortamda aynı faydayı sağladığını söylemeliyiz.

Almak istediğiniz IELTS özel ders için ayrıca yazma, dinleme, konuşma ve okuma bölümlerinden sadece birini seçerek ders alma imkanına sahip olacaksınız. Böylece sadece bir beceri dersine odaklanabilirsiniz. IELTS Okuma ve IELTS konuşma konusunda iyiyseniz, ancak yazma ve dinleme konusunda çok eksikseniz, zayıf yönlerinize odaklanabilirsiniz.

Bireylere özgü IELTS özel ders vermenin aşağıdaki faydaları da göz önünde bulundurulmalıdır. Sınava hazırlanma süreci herkesin bildiği gibi motivasyon gerektiren bir süreçtir. Büyük şehirlerde yaşayan öğrenciler sınav stresinin yanı sıra trafik stresi de yaşamak istemezlerse bu eğitim onlar için daha faydalı ve verimli olacaktır. Bu onlar için harika bir zaman ve enerji tasarrufu olacaktır.

IELTS özel derslerinin ana avantajı kalitedir. Avantajlı IELTS özel ders farklı şehirlerde yaşayan ve İngilizce kursundan memnun olmayanlar için iyi bir fırsat sunuyor.

IELTS Akademik eğitim olarak IELTS sınavına hazırlık aşamasında verilen derslerdeki eksiklikleri analiz ederek sizler için mükemmel bir Denizli IELTS Kursu programı hazırladık. İngilizce seviyeniz orta seviyede ise doğrudan IELTS soru analizi ile IELTS sınavlarına hazırlanabilecek ve başarı şansınızı artırabileceksiniz.