IELTS Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS PROGRAMLARI İLE BİREYSEL EĞİTİM

IELTS Özel Ders Programları ile Bireysel Eğitimin Ayrıntıları

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders

DENİZLİ IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan DENİZLİ IELTS özel ders programları ile IELTS Özel Ders temel birimlerimizde ki IELTS Özel Ders programında ilk öğretilen şey IELTS, in bir adayın yazılı ve sözlü İngilizce yeterliliğini belirlemek için kullanılan uluslararası kabul görmüş bir yetenek sınavı olduğudur. . Bunlar genellikle eğitim, istihdam ve göçmenlik ortamlarında kullanılır. Özellikle eğitim amaçlı olarak, öğrenciler üniversite diploma programlarına ve eğitim dilinin İngilizce olduğu DENİZLİ IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan DENİZLİ IELTS özel ders programları ile IELTS Özel Ders temel birimlerimizde ki IELTS Özel Ders programında ki ileri eğitim kurslarına başvurduklarında TOEFL ve IELTS‘e ihtiyaç duyulur.

DENİZLİ IELTS özel ders eğitim merkezimizde IELTS Özel Dersler , uluslararası kabul görmüş yetenek sınavları için en yüksek kalitede hazırlığı elde etmede müşterileri IELTS Özel Ders ile bireysel olarak destekler. Bu yoğun IELTS Özel Ders , Avrupa, Afrika ve Asya’da 12 yılı aşkın uluslararası öğretim deneyimine sahip, yetkin sertifikalı eğitimli IELTS ve İngilizce dil eğitmenlerimiz tarafından IELTS Özel Ders ile DENİZLİ IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan DENİZLİ IELTS özel ders programları ile IELTS Özel Ders temel birimlerimizde ki IELTS Özel Ders programında sınava bireyi yeterince hazırlayacaktır.

IELTS Özel Ders Programları aşağıdakilerden oluşur:

DENİZLİ IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan DENİZLİ IELTS özel ders programları ile IELTS Özel Ders temel birimlerimizde ki IELTS Özel Ders programındaki IELTS  Özel Ders öğretmenlerimiz, sertifikalı ve deneyimli dil eğitmenleri olan usta sertifikalı  anadili İ ngilizce olan kişilerden oluşmaktadır. CEFR‘ye  göre öğretiyoruz.
IELTS hazırlık sınavı kursu, dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma, yazma, dinleme, anlama ve konuşma gibi İngilizce‘nin önemli yönlerini kapsayacaktır .
Ielts Özel Ders eğitmeni , mevcut yetenekleri ve ihtiyaçları analiz etmek için öğrencilerle IELTS Özel Derste birlikte çalışacaktır .
Ielts Özel Ders aynı zamanda tamamı  orijinal uygulama sınav kağıtları da dahil olmak üzere materyaller içermektedir . 21 IELTS konusu, özel eğlence, bütçeleme, politika, muhasebeden hükümete ve çevreye kadar uzanır.
Öğrencilere,DENİZLİ IELTS özel ders eğitim merkezimizde notlandırılacakları yazma görevleriyle ilgili ek ödevler verilecek ve öğrenciye geri bildirim ve tavsiyeler verilecektir.
Dört öğrenciye kadar gruplar halinde IELTS Özel Ders  veriyoruz.

24 saatlik 6 haftalık kurs için materyaller şunları içerir:

Ielts Özel Ders planları, çalışma sayfaları ve okuma, yazma, dinleme ve konuşma alıştırmaları gibi uyarıcı IELTS alıştırma materyalleri
3 Yazma Puanlama ve geri bildirim ve bir deneme testi içeren Birinci Görev makaleleri
2 Yazma Görevi, işaretleme ve geri bildirim ve bir deneme testi içeren iki makale
1’i sahte test için olmak üzere 2 tam 40 soruluk okuma testi
1’i sahte test için olmak üzere 2 tam 40 soru dinleme testi
Konuşma için 20 olası IELTS sorusu artı deneme testi için 1 tam konuşma alıştırması sorusu seti
IELTS  AKADEMİK  aracılığıyla IELTS sınavına kaydolurken 120 saatlik ek IELTS materyalleri alıştırması
6 haftalık kurstan sonra , geri bildirim yazma görevi bir ve iki dahil olmak üzere ekstra not

IELTS Özel DERS PLANI

Ders 1:  Paragraf Başlıkları Paragrafları başlıklarla
nasıl eşleştireceğinizi öğrenin – okuma testinde yaygın bir soru türü.

Ders 2:  Çoktan Seçmeli ve Tarama
Bu DENİZLİ IELTS özel ders eğitim merkezimizdeki DENİZLİ IELTS özel ders birimlerimizde hazırlanan DENİZLİ IELTS özel ders programları ile IELTS Özel Ders temel birimlerimizde  Ielts Özel Ders dersinde çoktan seçmeli soruları yanıtlamak için nasıl tarama yapılacağını öğreneceksiniz.

Ders 3:  Doğru, Yanlış,
Verilmiyor Bu IELTS  Özel Ders dersinde Doğru, Yanlış ve Verilmeyen Soruları nasıl yanıtlayacağınızı öğreneceksiniz.