Ielts Özel Ders Beylikdüzü

IELTS ÖZEL DERS BEYLİKDÜZÜ PROGRAMI 

Ielts Özel Ders Beylikdüzü  Programı İçeriği 

1 –  Ielts özel ders  Beylikdüzü ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders Beylikdüzü  ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

IELTS özel ders Beylikdüzü  programları 2 türlü uygulanır.

1 –  Ielts özel ders  Beylikdüzü ( Bireysel – Ielts özel ders ) :

IELTS özel ders Beylikdüzü organizasyonlarında IELTS özel ders Beylikdüzü platformundaki  IELTS özel ders Beylikdüzü birimlerinde düzenlenen  IELTS özel ders Beylikdüzü programlarına bireysel olarak katılan aday öğrencilerin önemli bir avantajı vardır. Aday öğrenci IELTS özel ders Beylikdüzü öğretileri için kendi istediği gün ve saatlerde  IELTS özel ders Beylikdüzü   programının işlenmesini talep edebilir. Bu şekilde aday öğrencinin günlük yaşamı kesintiye yada her hangi bir aksamaya uğramaksızın IELTS özel ders Beylikdüzünde eğitim alabilir.

 

2 –  Ielts özel ders Beylikdüzü   ( Dört ( 4 ) kişi ile oluşturulan grup şeklindeki  Ielts Özel Ders programları) : 

IELTS özel ders Beylikdüzü kampanyaları sırasında  IELTS  özel ders Beylikdüzü kampüslerindeki  IELTS özel ders Beylikdüzü seminerleri kapsamındaki   IELTS özel ders Beylikdüzü  programlarına katılan aday öğrenciler ilk aşamada seviye sınavına tabi olurlar ve daha sonra seviyeleri denk olan aday öğrencilerden oluşturulan grup şeklindeki  IELTS  özel ders Beylikdüzü programlarına başlayabilirler.

AMAÇ

IELTS özel ders Beylikdüzü programları aracılığı ile ielts academic ve general traing eğitiminde İstanbul da söz sahibi olmak ve aday öğrencilerine bu konuda IELTS özel ders Beylikdüzü programları ile  katkı sağlamak.

IELTS ÖZEL DERS için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS özel ders Beylikdüzü panellerindeki  IELTS özel ders Beylikdüzü programları ile başardıklarımız ortada. Kanıtı REFERANSLAR SAYFASINDA.
  • IELTS özel ders Beylikdüzünde Sınava hazırlık için IELTS özel ders Beylikdüzü programlarında eğitim alan tüm öğrencilere uyguladığımız IELTS  özel ders Beylikdüzü programlarına katılan  hocalar , konularında uzmanlaşmış ve yılların deneyimine sahip uzman hocalardır.
  • IELTS özel ders Beylikdüzü  seminerlerinde hazırlanan IELTS özel ders Beylikdüzü programlarında yer alan tüm aday öğrencilere akademik kelimeler konusunda özel çalışmalar verilerek bu çalışmaları gerçekleştirmeleri istenir ve yapılan çalışmalar tarafımızdan IELTS özel ders Beylikdüzü sürecinde yakinen izlenir.
  • AKADEMİK EĞİTİM in IELTS özel ders Beylikdüzü  programlarının uygulamalarında aday öğrenciye senet imzalatma gibi bir olay yoktur.

  IELTS özel ders Beylikdüzü ünitelerindeki IELTS özel ders Beylikdüzü programlarına ilişkin daha fazla bilgi edinmek için lütfen : 0 532 477 25 41 yada 0 212 572 00 34 numaralı telefonlardan İBRAHİM ŞAHİN HOCAYI arayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir