Ielts Özel Ders Eğitimi

Ielts Özel Ders Eğitimi Programı

Ielts Özel Ders Eğitimi Programı İçeriği

1 –  Ielts özel ders Eğitimi ( Bireysel – Ielts özel ders Eğitimi )
2 –  Ielts özel ders Eğitimi ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders Eğitimi)

1 –  Ielts özel ders Eğitimi ( Bireysel – Ielts özel ders Eğitimi ):IELTS özel ders eğitimi konusunda IELTS özel ders eğitimi platformundaki  IELTS özel ders eğitimi verilen birimlerimizde  bireysel alınan  IELTS özel ders eğitimlerinde, öğrenci kendi istediği zamanda eğitim alabilir ve zamanını kendi seçer ve belirler.

2 –  Ielts özel ders Eğitimi ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders Eğitimi) : IELTS özel ders eğitimi sahasında IELTS özel ders eğitimi departmanlarındaki   IELTS özel ders eğitimi isimli öğretilerde 4  kişilik IELTS özel ders eğitimlerinde, grubu oluşturan öğrenciler denk seviyede olur. Böylece, grup eğitiminde kalabalık gruplarda var olmayan bazı avantajlar elde eder.

IELTS ÖZEL DERS EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİLER

IELTS özel ders eğitimi için yapılan kampanyalardaki  IELTS özel ders eğitimi alanında  IELTS özel ders eğitimi almak isteyen aday öğrencilerin  bire bir IELTS özel ders eğitimi alacağı bu programlarda, adaylara seviye tespit sınavı yapılarak ilk aşamada seviyelerinin ve İngilizce bilgilerinin ne düzeyde oldukları titizlikle belirlenir. Bu konudaki titizlik, aday öğrencilerin çoğu kez içinde bulunduklarını söyledikleri İngilizce seviyelerinin doğru çıkmamasından kaynaklanmaktadır. IELTS özel ders eğitimi almak üzere harekete geçen aday öğrencilerde genelde, her hangi bir dil kursuna giderek, İngilizce seviyelerinin ne olduğunu anlamak için dil kursları tarafından baştan savma hazırlanmış ve sadece 100 gramer sorusundan oluşan ve İngilizce seviyesini ölçümleme ile yakından uzaktan ilgisi bulunmayan bu adına seviye sınavı denilen saçma sapan sınavlara girerek , seviyelerini ölçümlediklerini sanmakta ve de IELTS sınavı  için IELTS özel ders eğitimi almaya geldiklerinde bu hiçbir doğru yanı olmayan yada bilimsel açıdan hiçbir işe yaramayan bu sonuçları, seviyeleri olarak söylemekteler. Bu da dolayısıyla IELTS  özel ders eğitimi verecek olan hocayı da yanıltmakta ve işler uzamakta.  Oysa, ileri ki IELTS özel ders eğitiminde hocanın aday öğrencinin gerçek seviyesini anlayabileceği durumlar vardır ama verilmesi gereken ders sayısı IELTS özel ders eğitiminde ister istemez uzamakta bu uzama da, doğal olarak aday öğrenciye maddi bir zarar olarak yansımakta.

 

Yapılan titiz bir seviye ölçüm sınavından sonra, IELTS özel ders eğitimi seminerlerine katılarak IELTS özel ders eğitimi almak üzere baş vuran aday öğrencinin İngilizce seviyesinin “ upper-intermediate “ olması aranır. Bu seviyeyi bitirmiş olan bir aday öğrenci, bu sınavın 4 ayağı olduğunu düşünürsek IELTS özel ders eğitiminde her bir ayak için 5-6  ders alsa, sınav hazırlık programı 20 – 25 derste biter. 

Ielts Özel Ders Eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir