Ielts Özel Ders Hazırlık

IELTS ÖZEL DERS HAZIRLIK PROGRAMI

Ielts Özel Ders Hazırlık Programı İçeriği

 1 –  Ielts özel ders Hazırlık ( Bireysel – Ielts özel ders Hazırlık )
2 –  Ielts özel ders Hazırlık ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders Hazırlık )

1 –  Ielts özel ders Hazırlık ( Bireysel – Ielts özel ders ) : IELTS özel ders hazırlık adına  IELTS özel ders hazırlık merkezinde kurulan  IELTS özel ders hazırlık platformundaki IELTS özel ders hazırlık öğretilerinde ve IELTS  özel ders hazırlık  alan öğrencilere bire bir IELTS özel hazırlık dersi almalarından ötürü ,IELTS özel ders hazırlık programlarının işleneceği gün ve saatleri belirleme hakkı verilir ve bu şekilde aday öğrenci özel yaşamında bir değişiklik yapmadan yada işlerini aksatmadan ihtiyacı olan IELTS özel ders hazırlık dersini alabilir.

2 –  Ielts özel ders Hazırlık ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) :IELTS özel ders hazırlık konusunda IELTS özel ders hazırlık verilen birimlerde hizmet veren IELTS özel ders hazırlık platformunda ki  IELTS özel ders hazırlık seminerlerinde,4 kişilik gruplara katılarak hemen hemen bireysel  IELTS özel ders hazırlık kalite ve niteliğinde ders alabilirsiniz.4 kişiden oluşan ve grup şeklinde yapılan IELTS özel ders hazırlık derslerdine verilen  derslerin kalitesi grup sayısının az olmasından ötürü bire bir IELTS özel ders hazırlık kalitesi taşır.

 IELTS


IELTS denilen bu sınav Cambridge Üniversitesi tarafından dört İngilizce yetisini (dinleme, okuma, yazma, konuşma)  değerlendirmek üzere hazırlanan  ve ülkeler arasında popülaritesi  olan bir sınavdır.  Dünyada birçok üniversitede lisans, yüksek lisans, doktora  için müracaatlarda , İngilizce konuşulan ülkelere göçmenlik müracaatı yapıldığında , türlü  banka ve kuruluşların dil tazminatı almak için yapılan başvurularında kabul edilmektedir. IELTS  testte  en yüksek skor 9.0’dır.

IELTS özel ders hazırlık hakkında IELTS özel ders hazırlık departmanlarında ki IELTS özel ders hazırlık programlarımız IELTS sınavı konusunda tecrübeli ve isim yapmış hocalar denetimi ve gözetiminde başarı odaklı olarak gerçekleştirilir. Ielts Özel Ders hazırlığın  içeriği IELTS sınav teknikleri, hafıza teknikleriyle akademik kelime öğretimi, okuma kabiliyeti , dinleme kabiliyeti, konuşma kabiliyeti ve yazma kabiliyetini içerir. Bu dört kabiliyet sınavın gerektirdiği seviyede verilir ve IELTS özel ders hazırlık dersleri yüksek puan almayı hedefleyen taktikler üzerine inşa edilir. Konular IELTS özel ders hazırlık merkezimizde işlenip bitirildikten sonra    ücretsiz IELTS deneme sınavları yapılır.

Sınav Özelliği ve Puanlama

IELTS özel ders hazırlık konusundaki  IELTS özel ders hazırlık programları , Akademik ve Genel Eğitim olmak üzere 2 ayrı bölümde uygulanır.

Akademik Eğitim  IELTS özel ders hazırlık bölümünde , öğrencilerin  lisans veya lisans üstü programlarda ders almaya ne derece  hazır oldukları ölçülür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir