Ielts Özel Ders İle Ielts Sınavını Kazanın

IELTS ÖZEL DERS İLE IELTS SINAVINI KAZANIN KONUSU

Ielts Özel Ders İle Ielts Sınavını Kazanmanın Yolu

1 – Ielts Özel Ders ( Birebir Ielts Özel Ders )
2 – Ielts Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Özel Ders )

1 – IELTS ÖZEL DERS ( BİREBİR IELTS ÖZEL DERS): IELTS özel ders ile IELTS  Sınavını Kazanın platformunda yapılan uygulamalarda birebir IELTS özel ders ile IELTS  Sınavını Kazanın şeklinde ki sloganlardan etkilenerek IELTS özel ders alanlara, dersin işleneceği günler  konusunda bir öncelik verilir ve öğrenci gündelik yaşamını aksatmayacak ve zora düşmeyecek  bir biçimde IELTS özel ders alır. Böylece, özel yaşamına devam ederken ihtiyacı olan sınav konusunu da bir çözüm getirmiş  olur.

2 – IELTS ÖZEL DERS ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  IELTS ÖZEL DERS):IELTS özel ders ile IELTS  Sınavını Kazanın mantığına dayalı kurulan IELTS özel ders platformunda yapılan uygulamalarda birebir IELTS özel ders programına katılmak istemeyenler seviyeleri denk olan öğrencilerden oluşmuş 4 kişilik gruplara katılarak eğitim alabilir..

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • IELTS özel ders platformunda yapılan uygulamalarda IELTS özel ders almak üzere katılan  öğrencilere ”  SENET ”  yapılmaz. Ödemeler öğrenci tarafından belirlenen tarihlerde taksitler halinde ödenir.
  • IELTS özel ders platformunda yapılan uygulamalarda öğrencilere, sınavın kalbi sayılan ve başarılı olabilmek için çok bilinmesi gereken akademik kelimelerle ilgili özel hazırlanmış alıştırmalar verilerek bu alıştırmaların tamamının eksiksiz bir biçimde yapılması ve bitirilmesi istenir. Bu dönemde öğrenciler sıkı bir kontrole  alınır ve alıştırmaları yapmayanlar derhal ikaz edilir.
  • IELTS özel ders platformunda yapılan uygulamalarda IELTS özel ders programlarının uygulama evresinde, sadece dil eğitimi değil yanında sınavda soruların kesinlikle doğru yanıtlanmasına katkı sağlayan ” IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ile ilgili bilgi ve  eğitim de ” verilerek öğrenciye % 100 katkı sağlanır.
  • IELTS özel ders platformunda yapılan uygulamalarda sınava hazırlanan öğrenciler arzu ettikleri taktirde, kendilerinde yetersiz buldukları tek bir konu ile ilgili olarak da IELTS özel ders alabilir.


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Tek bir hedefiniz ve amacınız olsun. Ielts Özel Ders İle Ielts Sınavını Kazanmak.
  • Hazırlanmaya başlayınca, olabilirse işi gücü bırakın ve sınava odaklanın. Sosyal hayattan bir süre uzaklaşın. Tüm yaşamınız İngilizce çalışmak olsun.
  • IELTS özel ders alın ve IELTS özel ders ile IELTS  Sınavını Kazanın. Parayı düşünmeyin. Kazanırsanız harcadığınız para zaten kısa bir süre içinde geri döner.
  • Eğer illede kurs diyorsanız, 2-3 kişilik gruplara katılın. Eğitmen sizinle de ilgilenebilsin.
  • Bol, bol akademik seviyede yazı ve metinler okuyun ve çok akademik kelime öğrenin ama bunları kullanabilin.
  • IELTS özel ders alırsanız, bu işi iyi bilen bir eğitmen bulun. 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir