Ielts Özel Ders Kadıköy

Ielts Özel Ders Kadıköy Programı

Ielts Özel Ders Kadıköy Programı  İçeriği

 1 –  Ielts özel ders  Kadıköy ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Ielts özel ders kadıköy ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Ielts özel ders Kadıköy ( Bireysel – Ielts özel ders ) : IELTS  özel ders  Kadıköy departmanlarında hizmet veren IELTS özel ders  Kadıköy panellerindeki Ielts özel ders  Kadıköy Akademik Eğitim kurumunda Ielts özel ders  Kadıköy programlarına bire bir ders almak üzere başvuran  aday öğrencilere diğer kurumlarda uygulanmayan önemli bir avantaj sunar. Aday öğrenciler arzu ettikleri taktirde yaşadıkları yerlerde ders alabilirler.  IELTS özel ders  Kadıköy programlarına  bireysel olarak katılan aday öğrenciler programların işleneceği ve eğitimin yapılacağı  saatleri kendileri belirler.  .Bu şekilde kendi normal yaşan standardını ve günlük yaşam tarzlarını değiştirmeden  ve bu konuda fedakarlık yapmadan eğitimlerini bitirebilirler.Bireysel olarak IELTS özel ders  Kadıköy programlarına katılan aday öğrencilere uygulanacak ders sayısını belirlemek için,aday öğrencilere IELTS özel ders  Kadıköy programlarında seviye belirleme sınavı yapılır.

2 –  Ielts özel ders Kadıköy ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders : Ielts özel ders  Kadıköy birimlerinde kurulan  Ielts özel ders  Kadıköy  kampüslerindeki Ielts özel ders  Kadıköy öğretilerinde, 4 kişilik gruplar halinde  uygulanan Ielts özel ders  Kadıköy programlarına iştirak eden  aday öğrencilere ilk etapta seviye tespit sınavı yapılır ve seviye sınavından çıkan neticeye göre aynı seviyede yada seviyeleri bir birine  denk olan aday öğrencilerden 4 er kişilik gruplar kurulur . Grup sayısının 4 kişi olarak oluşturulması tesadüfi bir seçim değildir. Grubun 4 kişi şeklinde sınırlandırılması , bilimsel bulgulara göre alınacak verim ve pozitif sonuç bakımından  en en ideal olanıdır.Bu şekilde ,IELTS özel ders  Kadıköy programlarında  aday öğrenciler, kalabalık grup biçiminde ki  IELTS  özel ders  Kadıköy eğitimlerinde  aday öğrencilerin yapmak için pek imkan bulamadıkları “anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorma yada anlamadıkları yerlerle ilgili konu tekrarı gibi önemli bir artıya sahip olurlar.

♦  Writing Özel Ders : Writing konusunda ,sadece writing konularını içeren  Ielts özel ders  Kadıköy programlarında yer alabilirsiniz. Writing bölümünde bulunan  essay,çizelgelerin yazıya dökülmesi , mektup yazımı gibi  yazımlar kalıplar şeklinde verilir.

Reading Özel Ders : Sınavın en güç bölümü olan reading modülü için yalnızca  reading özel ders alarak bu tarafınızı güçlendirebilirsiniz . 

Speaking Özel Ders : IELTS özel ders  Kadıköy birimlerinde geçmişte yapılmış ,gerçek sınavlar üzerinden speaking konusunda eğitim alabilir ve speaking konusunda gelişme sağlayabilirsiniz.

Listening Özel Ders : IELTS özel ders  Kadıköy birimlerinde sadece dinleme modülünü kapsayan ders  alarak ,listening konusunda seviyenizi yükseltebilir ve listening modülünde başarılı olabilmenin tekniklerini öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir