Grup IELTS Ders ve IELTS Özel  Dersi mi tartışmalarına katılan ve Grup IELTS Ders ve IELTS Özel  Dersi mi konusu.

IELTS Özel Ders mi, Grup IELTS Dersi mi

 IELTS ÖZEL DERS mi, YOKSA GRUP IELTS DERSİ mi

IELTS Özel ders mi Yada Grup IELTS Dersi mi

1 – IELTS Özel Ders ( Birebir IELTS Özel Ders )
2 – IELTS Özel Ders ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla IELTS Özel Ders )

Grup IELTS Ders, IELTS Özel  Dersi mi tartışmalarına katılan ve Grup IELTS Ders, IELTS Özel  Dersi mi konusunda fikir yürüten kişilere Grup IELTS Ders, IELTS Özel  Ders hakkında verilen bilgiler aşağıdadır. 

IELTS Özel ders mi, Grup IELTS Dersi mi,   Grup IELTS Dersinin Avantajları

 • Daha az maliyet
 • Akşam (5-8 pm) ve Cumartesi sınıfları mevcuttur
 • Sınıf başına yedi öğrencinin (maksimum dokuz) ortalama sınıf büyüklüğü, yani öğretmeninizden bireysel çalışma desteği anlamına gelir
 • Etkileşimli bir öğrenme ortamında konuşma ve dinleme becerilerinizi daha hızlı geliştirin
 • İpuçları ve fikirleri Grup IELTS Dersinde sınıf arkadaşlarınızla paylaşın

IELTS Özel Ders mi, Grup IELTS Dersi mi Hangisi Öğrencilere uygundur…

 • Tam zamanlı çalışıyor ve yalnızca akşam ve hafta sonu kullanılabilir
 • Zaten orta-üst-orta seviyede İngilizce (IELTS: 4.5-6.0)
 • IELTS sınav tekniklerine odaklanmak ve puanınızı etkili bir şekilde artırmak istiyorum
 • IELTS Özel Dersin ‘in Avantajları Çalışma ve öğrenme hızınıza göre hazırlanmış IELTS Özel dersler: sınıfta geride bırakılmayacak veya sıkılmayacaksınız, her sınıf sadece size odaklanmış olacak.
 • IELTS Özel derste esnek zaman çizelgesi – kişisel IELTS Özel ders mi, Grup IELTS Dersi mi programınıza göre düzenlenebilir
 • Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya Akademik Yazım gibi yalnızca IELTS‘e değil, diğer İngilizce türlerini  de seçebilir

Öğrenci için uygundur…

 • Sınırlı bir süre için yoğun IELTS özel ders merkezinde IELTS özel ders eğitimine ihtiyaç var
 • Genel İngilizce becerilerini geliştirme ihtiyaçlarından
 • Tıp veya hemşirelik gibi profesyonel bir yeterlilik için ya  IELTS Özel ders ile, yada Grup IELTS Dersi ile öğrenci  ileri düzeyde İngilizce öğrenmek istiyor.
 • İngilizcelerini belirli bir amaç için geliştirme ihtiyacı, örneğin akademik yazı Küçük Grup IELTS Dersleri: Küçük grup IELTS  dersleri, kişinin amaçlanan IELTS puanını elde etmek için kullanılan stratejileri, taktikleri, ipuçlarını ve ipuçlarını öğrenmenin etkili bir yoludur. Öğrencilere, Grup IELTS Ders ve IELTS Özel  Dersi mi konusunda öğrencilerin benzer seviyede oldukları bir sınıfta olduklarından emin olmak için önce bir İngilizce Seviye Testi ve IELTS Bant Puanı Yerleştirme Testi verilir. Küçük grup IELTS dersleri hızlı ve dinamiktir ve grubun büyüklüğü, öğrencilerin öğretmenle yüz yüze gelmelerini sağlar. Grup IELTS Ders ve IELTS Özel  Dersi mi Grubun küçük olması sebebiyle  , öğrenciler zor konular daha fazla çalışma gerektirdiğinde IELTS te her zaman yavaşlayabilir.

  IELTS sınavı eğitim merkezimizdeki IELTS sınavı birimlerimizde yıllardır sürekli eğitimini verdiğimiz Akademik veya Genel Eğitim IELTS‘i almaya hazırlanırsanız, IELTS Özel ders mi, Grup IELTS Dersi mi sizin için uygun. Küçük Grup IELTS Hazırlık Kursumuz sizin için mükemmel bir seçenektir.

  Bu Küçük Grup IELTS Hazırlık dersleri Grup IELTS Hazırlık Dersleri , Grup IELTS Hazırlık derslerinde sınavın yazma  ve konuşma bileşenlerine odaklanacağız  . Gerek Grup IELTS Ders ve gerekse  IELTS Özel  Dersi mi tartışmalarında IELTS Sınavında zaman  ve puan kazanmak için IELTS stratejileri öğreneceksiniz  .

  Grup IELTS Hazırlık dersleri birimlerimizdeki küçük grup IELTS dersleri hızlı ve dinamiktir ve IELTS Özel Ders mi, Grup IELTS Dersi mi grubun büyüklüğü, öğrencilerin öğretmenle IELTS derslerinde yüz yüze gelmelerini sağlar.

   

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir