IELTS Özel Dersler

IELTS ÖZEL DERSLER HAKKINDA

IELTS Özel Dersler Hakkında Bilgi

1 – IELTS Özel Dersler (  Birebir IELTS Özel Dersler )
2 – IELTS Özel Dersler ( 4 öğrenciden kurulan gruplarla IELTS Özel Dersler )

 IELTS özel dersler verilen merkezimizdeki  IELTS Özel dersler kampüsümüzde hazırlanan ve uygulanan  IELTS özel dersler  en çok talep gören programlardan biridir. Temel çarpma denklemlerini öğrenmeye yönelik bire bir yardıma ihtiyaç duyan küçük bir çocuktan, İngilizce dil testi için  IELTS özel dersler verilen merkezimizdeki  IELTS Özel dersler kampüsümüzde hazırlanan ve uygulanan  IELTS özel derslerde yazma becerilerini geliştiren yetişkin bir öğrenciye, IELTS özel dersler verilen merkezimizdeki  IELTS Özel dersler kampüsümüzde hazırlanan ve IELTS Özel Derslerde uygulanan  IELTS özel dersler programlarında haftada birkaç saat bir uzmanla buluşmak ve IELTS Özel dersler almak bir etki yaratabilir.

IELTS,  TOEFL veya İngilizce akademik  bir sınava yönelik IELTS özel dersler verilen merkezimizdeki  IELTS Özel dersler kampüsümüzde hazırlanan ve uygulanan  IELTS özel dersler tam olarak belirli öğrencilerin ihtiyaç duyduğu şeydir – özellikle bu öğrenci sınava ikinci, üçüncü veya hatta dördüncü deneme için yazıyorsa. IELTS hazırlığı herkes için, hatta anadili İngilizce olanlar için IELTS Özel Dersler bir zorunluluktur, ancak IELTS özel derslerinin IELTS sınavına hazırlanmak için her zaman en uygun ve en etkili yol olmadığını anlamak önemlidir.

 IELTS özel dersler verilen merkezimizdeki  IELTS Özel dersler kampüsümüzde hazırlanan ve uygulanan  IELTS özel derslerde En yaygın zorluklardan biri, 6 genel IELTS bant puanından 7 genel bant puanına kadar gelişmektir. İlk bakışta kolayca elde edilebilir görünüyor – sonuçta sadece bir nokta. Bu, adaylar için yanıltıcı olabilir ve onları en iyi sonuçları vermeyecek daha uzun bir yola gönderebilir. IELTS 6’dan 7’ye geçmek için . Şimdilik IELTS özel dersler verilen merkezimizdeki  IELTS Özel dersler kampüsümüzde hazırlanan ve uygulanan  IELTS özel dersler  en çok talep gören programlarda IELTS özel dersler konusuna devam edelim.

İki şeyi düşünün: saat başına maliyet ve harcanan zaman. IELTS özel dersler resmi bir IELTS merkezinde saatte 100 $ olabileceğinden,  IELTS özel dersler verilen merkezimizdeki bire bir oturumlarınızın kısa bir süre içinde maliyetli olabileceği açıktır. Maliyetleri minimumda tutmak için IELTS özel derslerin sadece bir beceri için kullanılması ve toplam sürenin 20 ile 40 ders  arasında sınırlı olması önerilir.

Örneğin, A adayı IELTS sınavını iki kez yazmıştır. Yazma dışında her beceri için ihtiyaç duyduğu grup skorlarını elde etti. Her iki denemede de ihtiyaç duyduğu grup puanının 0,5’in altında puan aldı. Bu durumda A adayı, haftalık uygulama sınavları ile birlikte IELTS sınavının tüm becerilerini gözden geçirerek bir ay süren tam zamanlı IELTS kursu alması gerekmediğini bilir. Pratik yazma görevlerini değerlendirmek ve ona neyin yanlış yaptığını ve nasıl değiştirileceğini anlatmak için IELTS Özel dersler ile birine ihtiyacı var. Tipik olarak bu kısa bir sürede elde edilebilir: iki saatlik değerlendirme ve bir miktar uygulama, ardından aynı haftada iki saat daha.

DENİZLİ IELTS özel derslerde Başka bir örneğe bakalım. Aday IELTS sınavını sadece bir kez yazmış ve yazılı ve sözlü olarak istenen grup puanının bir puan altına düşmüştür. Hedefi bu becerilerin her ikisinde de 7 idi, ancak sadece 6 puan aldı. Bu yüzden, iki yetenekte bir tam bant skoru geliştirmesi gerekiyorsa,  IELTS özel dersler verilen merkezimizdeki  IELTS Özel dersler kampüsümüzde hazırlanan ve uygulanan  IELTS özel derslerde on saatten fazla özel derslere ihtiyacı olacaktır.