IELTS Sınavı  Hazırlığı

IELTS Sınavı  Hazırlığı Hakkında Bilgiler

IELTS Sınavı  Hazırlığı Konusu 

  IELTS Sınavı  Hazırlığı için kurulan merkezimizdeki IELTS Sınavı  Hazırlığı platformunda yer alan  IELTS Sınavı  Hazırlığı sayfasında aşağıdakilerle ilgili bilgiler bulacaksınız:

 • IELTS Başarı atölyesi – IELTS uzmanı tarafından yürütülen aylık bir  hazırlık atölyesi
 • Bire bir IELTS Sınavı  Hazırlığı için özel öğretmen servisi
 • IELTS Sınavı  Hazırlığı  Paketi

Öğrenme çıktıları

Okuma: Kayma ve tarama gibi okuma tekniklerini öğrenir, hangi becerilerin değerlendirildiğini anlar ve çoktan seçmeli sorular için stratejileri öğrenir, Evet / Hayır / Verilmedi, Doğru / Yanlış / Verilmedi, eşleşen başlıklar.

Yazma: Araştırmacıların işaretleme ölçütleri bant tanımlayıcılarını kullanarak notları nasıl verdiklerini anlayacaksınız, soruyu nasıl yorumlayacağınızı ve düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz

Dinleme: Not alabilecek ve belirli bilgileri dinleyebileceksiniz

Konuşma : Muayenecilerin işaretleme ölçütleri bant tanımlayıcılarını kullanarak notları nasıl verdiklerini anlarsınız, fikirlerinizi ifade etme yeteneğinizi  geliştirirsiniz

IELTS Sınavı Hazırlık Paketi

IELTS sınavı hazırlığı aşağıdakileri içerir

 • Konuşma ve Yazma Bant Tanımlayıcıları – IELTS Sınav Görevlilerinin Konuşma ve Yazma puanlarını vermek için kullandıkları şeyin genel versiyonu
 • Denetçi tarafından onaylanan ipuçları
 • Test gününde neler beklenmeli?

  IELTS Sınavına Hazırlık

  Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), dünyadaki en popüler İngilizce dil sınavıdır. Çalışmak  veya İngilizce’nin anadili olduğu yerlere geçmek  için, IELTS sınavında IELTS Sınavı  Hazırlığı yaparak yüksek puan almak faydalıdır.

  Bir sorunuz mu var?
  Bizimle iletişime geçin…

  Bizi arayın0 532 477 25 41

  IELTS sınavı Hazırlık kursumuz:

  • Akıcılık, doğruluk ve İngilizceye olan güveninizi geliştirmeye odaklanın
  • Sınav tekniğinizi geliştirirken IELTS sınavının biçimini öğrenin.
  • Yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için bir strateji geliştirmenize yardımcı olunması
  • Dört temel becerinin hepsinde becerilerinizi geliştirin; okuma, yazma, konuşma ve dinleme.

  IELTS, İstanbul’daki Sınırsız ,  Yoğun İngilizce veya Akademik  IELTS sınavı hazırlığı kursu seçeneklerimizin  ögesidir .

  IELTS Sınavı  Hazırlığı için kurslar, öğrencilere üniversiteye gitmeleri için ihtiyaç duydukları gereksinimlere ulaşmalarında ve lisans çalışmalarına hazırlanmalarında yardımcı olmak için  beceri kazandırır.

  IELTS Sınavı  Hazırlığı kursuna katılmak için üniversiteye gitmeyi hedeflemenize gerek yok, IELTS Sınavı  Hazırlığı    Academic IELTS İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen herkes için idealdir.

  Böylece, IELTS sınavına girmeye karar verdiniz – şimdi, ihtiyacınız olan tek şey, IELTS Sınavı  Hazırlığı için etkili bir plan hazırlamanıza yardımcı olacak bir rehberliktir.

   

  IELTS Sınavı Hazırlığı Neden Bu Kadar Zor?

  Oldukça basit, orada çok fazla bilgi var ve öğrenciler hangi kaynaklara güvenebileceklerini bilmiyorlar . IELTS aylarca (bazen yıllarca!) Zorlu çalışma ve binlerce dolarlık öğrenim ve test ücretlerini alabilir, bu nedenle ilk seferinde doğru yapmanız önemlidir.

  Geliştirmeniz gereken üç ana şey vardır:

  1. Genel İngilizce seviyesi (Yavaş)
  2. Test becerileri (Orta)
  3. Testin nasıl işaretlendiğini bilmek (Hızlı)