Özel Ielts Dersi

Özel Ielts Dersi Programı

Özel Ielts Dersi Programı İçeriği

1 –  Özel Ielts Dersi ( Bireysel – Özel Ielts Dersi )
2 –  Özel Ielts Dersi ( 4 kişilik Gruplarla – Özel Ielts Dersi  )

1 –  Özel Ielts Dersi ( Bireysel – Özel Ielts Dersi ) : Özel IELTS dersi merkezindeki Özel IELTS dersi birimlerinde düzenlenen Özel IELTS dersi programına bireysel olarak katılan ve özel  IELTS dersi alan katılımcılar, gönüllerince Özel IELTS dersi  programlarının uygulanacağı saatleri seçme özgürlüğü kazanır ve böylece, eğer günlük işleri varsa,bu rutin işlerinde  bir değişikliğe gitmeden, işlerine göre Özel IELTS dersi  yapılacak olan saatleri belirleyebilirler. Özel  IELTS dersi etkinliklerinde kaç Özel IELTS dersi almaları gerektiği kararı ise,yapılan  seviye sınavı sonuçlarına göre belirlenir.

2 – Özel Ielts Dersi ( 4 kişilik Gruplarla- Özel Ielts Dersi ) : Özel IELTS dersi seminerlerinde ki Özel IELTS dersi panellerinde organize edilen Özel IELTS dersi programına katılarak Özel IELTS dersi  almak isteyenler bireysel olarak alabilecekleri Özel IELTS dersi 4 kişiden oluşan gruplara katılarak da alabilirler. Bu gruplar küçük olduğundan adeta bireysel eğitim  kalitesinde dersler işlenir. Zira, eğitmenler öğrencilerle bire bir iletişim kurabilme olanağına sahiptir grupların az kişiden oluşması nedeni ile. Ayrıca, Özel IELTS derste grubu oluşturan  öğrenciler, kalabalık gruplarla yapılan  özel IELTS dersi programlarında bulmayacakları soru sorma imkanını bu gruplarda bulabilirler.

 

Özel Ielts Dersi Programı

  • Özel IELTS dersi programları, Özel IELTS dersi programına katılan öğrencilerin algılama  yeteneklerine bağlı olarak,ve kişisel özellikleri göz önüne alınarak ayarlanmıştır.
  • Her insanın algılama yeteneği bir birinden farklıdır.Bu nedenle hazırlanan  özel IELTS dersi programları kişinin  algılama yeteneğine uyumlu ve hızlı bir biçimde öğreten özel  IELTS dersi programlarıdır.
  • Özel IELTS dersi merkezimizdeki Özel IELTS dersi programları yapılan seviye sınavları sonucu öğrencide belirlenen  noksanları ve bilgi eksikliğini giderecek bir şekilde ayarlanır.
  • Özel IELTS dersi merkezimizdeki Özel IELTS dersi programları,  eğitim alacak olan aday öğrencinin yaşam tarzına uygun olarak,onun istediği saatlerde ve günlerde uygulanır.
  • Özel IELTS dersi merkezimizdeki Özel IELTS dersi programları kişiye özgü bir biçimde öyle düzenlenir ki, özel  IELTS dersi  alan öğrenci çok hızlı  başarıyı yakalar.
  • Özel IELTS dersi merkezimizdeki Özel IELTS dersi programlarımıza dahil olan aday öğrencilerin, geçmişte edindikleri yanlış ve eksik bilgiler ,uygulanan programlarımız aracılığı ile yavaş yavaş yok edilir ve öğrenciler gerçek İngilizce bilgileri ile tanışır.
  • Özel IELTS dersi merkezimizdeki Özel  IELTS dersi programları boyunca öğrencilere genel İngilizce dersleri ile ilgili bilgiler verilmez. Aday öğrenciler ”  IELTS sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi ” verilir. Bu şekilde  öğrenciler sınavda soruları doğru bir biçimde yanıtlar.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir