Özel IELTS Dersi Programı

ÖZEL IELTS DERSİ PROGRAMI İÇERİĞİ

Özel IELTS Dersi Programının Kapsamı

1 – Özel IELTS Dersi Programı ( Birebir Özel IELTS Dersi )
2 – Özel IELTS Dersi Programı ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel IELTS Dersi )

1 – Özel IELTS Dersi Programı ( Birebir Özel IELTS Dersi ):

Özel IELTS Dersi Programı uygulanan Özel IELTS Dersi temel birimlerimizdeki IELTS etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programları ile öğrencilere birebir olarak Özel IELTS Dersi Programı uygulanır.

2 – Özel IELTS Dersi Programı ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel IELTS Dersi ):

Özel IELTS Dersi Programı uygulanan ana merkezimizdeki Özel IELTS Dersi Programı etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programları ile öğrencilere 4 öğrenciyi bir araya getirerek kurulan gruplarda IELTS Academic ve IELTS General training  eğitimleri Özel IELTS Dersi Programı ile Özel IELTS Dersi Programı uygulanan ana merkezimizdeki Özel IELTS Dersi Programı etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programları sınıflarında uygulanır.

IELTS

Akademik İngilizce Derslerin”de Özel IELTS Dersi Programı uygulanan ana merkezimizdeki Özel IELTS Dersi Programı etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programları ile eğitimini verdiğimiz ” Uluslararası İngilizce Test Sisteminin (IELTS) ” dünya çapında en tanınmış İngilizce yeterlilik sınavlarından biri olduğunu biliyoruz. IELTS, eğitim, göçmenlik ve mesleki amaçlarla birçok kuruluş için İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak kabul edilmektedir. IELTS  Uluslararası itibara sahip olmanın yanı sıra, IELTS sorularının yerine getirilmesi gereken yüksek kalite kontrol kriterleri nedeniyle dünya çapında en çok tanınan İngilizce testidir.

Özel IELTS Dersi Programı kapsamında IELTS eğitmenlerimiz sizi Özel IELTS Dersi Programı uygulanan ana merkezimizdeki Özel IELTS Dersi Programı etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programları ile dört beceriye hazırlayacak: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.Özel IELTS Dersi Programındaki  Akademik İngilizce Derslerin’de  Özel IELTS Dersi Programı tercihlerinize ve öğrenme stilinize göre Özel IELTS Dersi Programında uyarlamanıza yardımcı olabilecek özel IELTS öğretmenlerimiz var. İş gereksinimlerini karşılamak veya tamamen farklı bir şey  olsun, gerekli seviyeyi karşılayabilmeniz için özel IELTS dersi programları sunabilirler. Özel IELTS Dersi Programı uygulanan ana merkezimizdeki Özel IELTS Dersi Programı etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programlarındaki Profesyonel IELTS öğretmenlerimiz, akademik uzmanlıkları ve Özel IELTS Dersi Programı  öğretmedeki deneyimleri nedeniyle Özel IELTS Dersi Programı için özel olarak seçilir ve size Özel IELTS Dersi Programında her adımda yardımcı olurlar. Özel IELTS Dersi Programıyla Üniversiteye girmek için IELTS yeterliliğine ihtiyacınız olsun, İngilizce konuşulan bir ülkede yaşamak, mesleki veya kişisel gelişim için veya sadece İngilizce becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Akademik İngilizce Dersleri Eğitim Merkezinde Özel IELTS Dersi Programında her seviyeden öğrenciye uygun ya özel IELTS dersi programları yada 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda birebir özel IELTS dersi programları kalitesinde Özel IELTS Dersi Programı uygulanan ana merkezimizdeki Özel IELTS Dersi Programı etkinlikleri kapsamına giren Özel IELTS Dersi Programları ile IELTS eğitimlerimiz var.