Özel IELTS Kursu

Özel IELTS Kursu Programları

Özel IELTS Kursu Programlarının İçeriği

IELTS sınavı geliyor !!! Özel IELTS kursu için hala hazırlıksızsın. Geçmişin iyi değil. İngilizceniz sadece başlangıç ​​seviyesidir. Uzun bir özel IELTS kursuna gitmek için vaktiniz yok. Gerçekten IELTS puanlarına ihtiyacınız var ve şimdi çok endişelisiniz. Ne yapmalısın? Tüm endişenizi unutun. Sorunlarınızı çözmek için Özel IELTS kursu var. Tüm problemler – zayıf dinleme becerisi, dinleme konuşma fikrini yakalayamama, İngiliz aksanıyla aşina olmama, yavaş okuma, kötü yazma , akıcıkonuşamama,konuşma tekniklerinin olmaması – ortadan kalktı. Testi yenmenize özel IELTS kursuyla yardımcı olacak yardımcınız biziz. İstediğiniz herhangi bir beceriyi artırabilirsiniz.

Önce bize IELTS hakkında bilgi verin. Testi iyi biliyorsanız, uygun bir hazırlığa sahip olacaksınız. En önemlisi, başarınızın yarısına kadar gitmenizi sağlayan  doğru bir hazırlıktır.

IELTS, International English Language Testing System’in kısaltmasıdır. Uluslararası yüksek öğrenim için dünyanın en popüler İngilizce Dil yeterlilik sınavıdır. Test, dinleme konuşmasından oluşur, okuma ve yazma bölümü. Testin 2 türü vardır: Lisans ve üzeri eğitim için kullanılan Akademik Modül ve Genel Eğitim Modülü. Genel puan 9.0’dır. Puan, her bir bölüm puanına ve genel puana ayrılacaktır. Türkiye’de 2 test merkezi bulunmaktadır. Biri British Council, diğeri IDP. Cumartesi ve Perşembe günleri olan birçok sınav dönemi vardır. Adaylar istedikleri herhangi bir dönemi seçebilirler. Sınavınız Cumartesi günü gerçekleşirse, aynı gün veya Pazar günü konuşma sınavınız olabilir. Konuşma sınavının ne zaman olacağını bilme şansın olmayacak. Bu yüzden lütfen sınav günü gelmeden hazırlıklı olun.

İyi bir özel IELTS kursuyla hazırlanmış olmak gerçekten önemli. Hazırlığınızın testinizi ne kadar iyi etkileyeceği. Ancak bu, hazırlık için yeterli zamanınız yoksa iyi bir puan alamayacağınız anlamına gelmez. Doğru hazırlık, puanınızı da içerir. İyi tekniklerin varsa iyi bir puan alabilirsin. Şimdi, bu kısa yol hazırlığı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. IELTS Akademik Eğitimde , sizi bekleyen bir asistanımız var. Özel IELTS kursumuzla , kendi özel IELTS kursunu tasarlayabilirsiniz; içerik, tarih, saat ve stil. Tüm bölümleri veya sadece bazı bölümleri incelemek isteyebilirsiniz. En baştan başlamak veya geçmiş makaleleri yapmaya odaklanmak isteyebilirsiniz. Size odaklanıyoruz !. Farklı insanların farklı gereksinimleri olduğunu biliyoruz. Farklı geçmişleriniz ve farklı algınız var. Bazı insanlar hızlı öğrenirken bazıları yavaş öğreniyor. Kursun türü sizin için doğru seçimdir. Sınırlı zamanınız varsa ve boş zamanınızı tahmin edemiyorsanız, bu kurs çok uygundur. Kendi Özel IELTS kursunu  nasıl tasarlayacağınızı bilmiyorsanız, danışmanınız olmaya hazırız. Size profesyonel ve verimli öğretmenlerimizi sunuyoruz. Birçok teknikle birlikte gelirler. Öğretmenlerin size yardım etmeye hazır olacağından emin olabilirsiniz!