Özel Ielts Kursu

ÖZEL IELTS KURSU PROGRAMLARI

Özel Ielts Kursu Programları İçeriği

1 – Özel Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Özel Ielts Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ielts Kursu )

1 – ÖZEL IELTS KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS KURSU ):  Özel IELTS kursu için oluşturulan organizasyonlar dahilinde  Özel IELTS kursu merkezlerindeki Özel IELTS kursu departmanlarında organize edilen Özel IELTS kursu programında birebir yer alan aday öğrenci, Özel IELTS kursu programının gerçekleştirileceği gün ve saatleri bizzat kendi belirler. Bu tür bir öncelik tanınan öğrenci, Özel IELTS kursu sınav hazırlık merkezlerinde program günlerini kendi belirleyince, özel yaşamında kursa katılmaktan dolayı bir sıkıntı yaşamaz ve günlük yaşamını Özel IELTS kursu programının zamanına göre ayarlar. Öğrenciye kaç derslik bir Özel IELTS kursu programı uygulanması gerektiğine uzmanlar kurulu, öğrencinin seviye ve sınavda almak istediği nota göre belirler ve kişiye Özel IELTS kursu programı devreye girer.

2 – ÖZEL IELTS KURSU (  4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla ÖZEL IELTS KURSU ):Özel IELTS kursu için yapılan etkinliklerde Özel IELTS kursu birimlerimizdeki Özel IELTS kursu kampüslerinde düzenlenen Özel IELTS kursu öğretilerinde, Seviyeleri bir birine çok yakın olan öğrencilerden oluşturulan gruplara dahil olarak, birebir özel IELTS kursu özelliklerine sahip eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde verilen kurslarda, kalitenin bozulmaması için gruplar 4 öğrenciden oluşturulur ve sayı 4 ile sınırlanır. Böylece, Özel IELTS kursu veren eğitmen her öğrenci ile ilgilenir ve her öğrenci, kalabalık gruplarda pek olmayan soru sorma imkanına kavuşur.

 NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Özel IELTS kursu ünitelerindeki Özel IELTS kursu seminerlerinde  öğrenciye  SENET yapılmaz. Ödemeler uygun bir biçimde taksitle yapılır.
  • Sınavda akademik kelime bilgisi çok önemli olduğu için, öğrencilere sınav  için özel hazırlanmış akademik kelimeler ile ilgili alıştırmalar Özel IELTS kursu  eğitim merkezlerinde verilir. Bu alıştırmaların tam olarak eksiksiz bir biçimde yapılması istenir. Bu çalışmalar süresince, Özel IELTS kursunda öğrenci tarafımızdan yakın takibe alınır ve izlenir. Çalışmaları yapmayanlar derhal uyarılır.
  • Özel IELTS kursu uygulanan Özel IELTS kursu programlarının uygulama aşamasında, öğrencilere sınav bilgisi dışında, sınavda soruları doğru ve daha hızlı yanıtlamalarına olanak sağlayan ve sınav sonuçlarını % 100 etkileyen ”  IELTS sınav çözüm taktikleri ve teknikleri eğitimi de verilerek öğrenci eksiksiz bir biçimde sınava hazır hale getirilir.
  • Öğrenciler istedikleri takdirde, Özel IELTS kursu sınav hazırlık merkezlerinde sadece sınavın tek bir bölümü için de Özel IELTS kursuna katılabilir.
  • Özel IELTS kursu panellerindeki Özel IELTS kursu programlarında eğitim veren ve görev yapan eğitmenler kesinlikle sınav  konusunda yıllarca eğitim vermiş uzman hocalardır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir