Özel Ielts Kursu

ÖZEL IELTS KURSU PROGRAMI

Özel Ielts Kursu Programı İçeriği

1 – Özel Ielts Kursu ( Birebir Özel Ielts Kursu )
2 – Özel Ielts Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel Ielts Kursu )

1 – Özel IELTS Kursu ( Birebir Özel IELTS Kursu ) : Özel Ielts Kursu için düzenlenen kampanyalarda Özel Ielts Kursu verilen merkezlerdeki Özel Ielts Kursu seminerlerinde tamamen Özel Ielts Kursu  almak isteyen öğrencinin özellikleri ile birebir ve kişiye özgü olan , içeriğinde bulunan tüm bilgilerle özel IELTS kursu alacak öğrenciye her an yardım eden ve ivme kazandıran, öğrencinin en  büyük dostu ve IELTS hazırlığında bir numaralı yardımcısı ve destekçisi olan olan ve uzman hocaların gözetim ve denetiminde uygulanan özel IELTS kursu programı, birebir özel IELTS kursu almak için müracaat edenler, bu yaptığı baş vurunun ödülü olarak,  Özel Ielts Kursunun  yapılacağı  saatleri bizzat kendi belirleme gibi hak ve ayrıcalık kazanır. Bu kazandığı ayrıcalığın  ona verdiği hakkı kullanarak, özel yaşamı ile bağdaşan, işlerini aksatmayacak ve rahatlıkla Özel Ielts Kursu alabileceği günleri belirler.  Bu nedenle, özel IELTS kursu  almaktan ötürü bir sıkıntı yaşamaz.

2 – Özel IELTS Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel IELTS Kursu ) : Özel Ielts Kursu  gerçekleştirilen birimlerdeki Özel Ielts Kursu panellerinde  hazırlanan  özel Ielts Kursu öğretilerinde,  Seviyeleri bir birine eşit 4 öğrenciden oluşturulan  gruplarda yer alarak çağdaş ve kaliteli, disiplinli,   eğlendirici ama mutlak öğretici, çalışmaya itici, dersi sevdirici, yüksek skor odaklı bir   Özel Ielts Kursu alabilirsiniz..

ÖZEL IELTS KURSU için NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Öğrenci, Özel Ielts Kursu programlarında birebir özel IELTS kurs yada gruplara katılarak da kurs alsa, imzaladıkları andan itibaren onların başına bir sürü dert açan SENET  yapılmaz. Ödemeler, Özel Ielts Kursunda uygun tarihlerde önceden haber vermek koşulu ile taksitlerle alınır. Tarihler öğrencinin isteği doğrultusunda belirlenir..
  • Özel Ielts Kursu merkezlerinde Özel Ielts Kursu boyunca öğrenciye, İngilizce bilgileri dışında sınavda soruların doğru  cevap verilmesine katkı sağlayacak olan IELTS sınav çözüm teknikleri ve taktikleri hakkında eğitim verilerek öğrencinin sınavda başarılı olmasına % 100 katkı sağlanır.
  • Özel IELTS kursu öğretileri ile sınava hazırlanan öğrenci, tüm konularla ilgili özel IELTS kursu  almaktan kaçınırsa şayet bir bölüm için Özel Ielts Kursu almak isterse alabilir.

 


ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Sınavda yüksek score elde etmek mecburiyetinde olan öğrencilere, bire bir Özel Ielts Kursu almaları önerilir.
  • IELTS için önünde az bir süre kalan öğrencilere,  Özel Ielts Kursu  almaları önerilir.
  • Tüm öğrencilere en azından 10-15 derslik Özel Ielts Kursu ve sınav çözüm teknikleri eğitimi almaları tavsiye edilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir