PAMUKKALE IELTS Hazırlığı: Eğitim Programı

PAMUKKALE IELTS Hazırlığı: Eğitim Programı

PAMUKKALE IELTS HAZIRLIK, PAMUKKALE IELTS EĞİTİM PROGRAMI

PAMUKKALE IELTS Hazırlığı: PAMUKKALE IELTS Eğitim Programının İçeriği

IELTS’e Hazırlık : Karmaşık Gramer Yapılarına Hakimiyet

IELTS AKADEMİK EĞİTİM ( İbrahim Şahin ), Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile  IELTS gibi bir referans sertifikasına hazırlanmanıza PAMUKKALE IELTS Hazırlığı: Eğitim Programı ile olanak tanır . Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi, yabancı üniversiteler tarafından ve genel olarak profesyonel dünyada tanınan bir İngilizce dil sınavıdır. Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile Teste uyarlanmış bir hazırlık, iyi bir IELTS puanı almanıza çok yardımcı olacaktır.

IELTS Eğitim Programı

IELTS AKADEMİK EĞİTİM ( İbrahim Şahin ), Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile , IELTS’e hazırlık, ücretsiz bir seviye testi içerir. Sonuçlarınıza bağlı olarak, küçük gruplar halinde veya özel olarak uyarlanmış IELTS AKADEMİK EĞİTİM ( İbrahim Şahin ), Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile kursları takip edebileceksiniz. PAMUKKALE IELTS Hazırlığı: Eğitim Programındaki  bu hazırlık, sınava kayıt için gerekli formaliteleri içerir.

İngilizce sınavı için Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile grup hazırlık programı. 12 haftadan uzun sürer. Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile en fazla 4 ila 10 öğrenciden oluşan küçük sınıflarda haftalık 2 saatlik yoğun dil kurslarına katılacaksınız. Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile dersler, IELTS gerekliliklerine aşina olan nitelikli ve sertifikalı öğretmenler tarafından verilecektir. Mükemmel bir başarı oranına sahip motive edici bir yöntem sayesinde kısa sürede ilerleme kaydedebilecek ve sınava hazır olacaksınız. Her okul tüm öğrenme materyallerini sağlar ve sınıflar yılın herhangi bir zamanında başlayabilir. Bu kapsamlı grup eğitim programı, Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile sınavlara hazırlanırken yazma ve konuşma becerilerinizi geliştirmenize, zamanınızı yönetmeyi öğrenmenize, kaliteli çevrimiçi öğrenme kaynaklarına erişmenize ve örnek alıştırmalarla bilginizi değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

Özel bir öğretmenle IELTS hazırlığı

IELTS AKADEMİK EĞİTİM ( İbrahim Şahin ) ile Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile  IELTS özel hazırlık kursları da mevcuttur. Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programlarındaki derslere katılamıyorsanız veya kişiselleştirilmiş bir yaklaşımı tercih ediyorsanız, bir öğretmenle bire bir eğitim programları Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizde mümkündür. Bu, nitelikli bir öğretmenin rehberliğinde büyük adımlar atmak için çok etkili bir çözümdür. Zayıf noktalarınıza odaklanabilecek ve müsaitlik durumunuza göre belirlenen 45 dakikalık alakart derslerden yararlanabileceksiniz. Ücretsiz bir ön test, dil becerilerinizi değerlendirmenize izin verecek ve Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile iyi hazırlanmak için gereken ders sayısını gösterecektir. Ayrıca,  IELTS AKADEMİK EĞİTİM ( İbrahim Şahin ) sosyal aktiviteleri ve atölyeleri ücretsiz olarak sunulacaktır.

IELTS Sertifikası

IELTS’in dört farklı bölümü vardır: Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma. İlk bölüm, toplam 30 dakika boyunca konuşulan İngilizceyi anlamanıza ayrılmıştır. İkinci kısım, 60 dakikalık bir süre içinde doldurulacak, metinlerden farklı alıntılarla ilgili bir anket şeklini alır. Üçüncü bölüm sizden yine 60 dakika boyunca İngilizce bir metin yazmanızı isteyecektir. Dördüncü ve son kısım, sözlü ifadenizi 10 ila 15 dakika boyunca İngilizce olarak test eder.

Her bölüm için bir puan verilecektir. 1 ile 9 arasındaki bu dört puanın ortalaması, İngilizce seviyenizi doğrulayan nihai sonucunuzu verecektir. Zor olmasına rağmen, IELTS yurt dışında okumak veya çalışmak isteyenler için çok faydalıdır. , Pamukkale IELTS hazırlık Eğitimle Sınavda ileri bir seviyeye geçmek size birçok kapı açabilir.

Başarı şansınızı önemli ölçüde artırmak için  IELTS AKADEMİK EĞİTİM ( İbrahim Şahin ) eğitim merkezlerinde Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim merkezimizdeki Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan Pamukkale IELTS hazırlık Eğitim programları ile  özel IELTS eğitimini tercih edin. Sınava girerken tam destek için SAĞLAM BİR YOL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir