Sabancı Üniversitesi Ielts Özel Ders

SABANCI ÜNİVERSİTESİ IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Sabancı Üniversitesi Ielts Özel Ders Programı İçeriği

1 –  Sabancı Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Sabancı  Üniversitesi Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Sabancı Üniversitesi Ielts Özel Ders ( Bireysel – Ielts Özel Ders ) : Sabancı Üniversitesi Ielts Özel Ders kampüslerindeki  Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders programlarına bireysel olarak katılan adaylara, bireysel eğitim aldıkları için özel olarak, özel ders eğitimlerinin yapılacağı günleri ve saatleri seçme hakkı verilir. Bu hakkı elde eden aday öğrenci,özel yaşamında ger hangi bir değişikliğe gitmeden istediği gün ve saatlerde Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders eğitimini alır bu şekilde günlük rutin işlerinde her hangi bir aksama olmaz.Aday öğrencilere kaç Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders verileceği tamamen aday öğrencinin seviyesi ve sınavda almak zorunda olduğu ” score ” ile doğru orantılıdır.

2 –  Sabancı Üniversitesi Ielts Özel Ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts Özel Ders ) : Sabancı Üniversitesi Ielts Özel Ders ünitelerindeki Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders seminerlerinde, 4 kişilik gruplara katılarak bireysel – kişiye özel Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders kalitesinde  eğitim alabilirsiniz. Aday öğrencilerin grup eğitimlerinde rahatlıkla soru sorabilme ve  eğitmenlerin aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilmesini temin etmek için Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Derslerinde gruplar küçük tutulmuş ve grubu oluşturan aday öğrenci sayısı 4 ile sınırlandırılmıştır.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREKİR.

  •  Böyle bir seçim yapmanın türlü nedenleri mevcut. Bunlardan biri Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders merkez binamızda  Sabancı Üniversitesi Ielts özel ders programlarında yıllardır bu  eğitimi vermiş ve  konusunda çok deneyimli hatta uzmanlık seviyesine erişmiş olan Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders eğitmenlerinin yer almasıdır.
  • Başka bir nedense , bu  sınav akademik bir sınav özelliği taşır.Bu nedenle,bu sınavda kim daha çok akademik kelime bilirse o kadar başarılı olur.Bunu düşünerek, Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders eğitimi alacak olan öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilir ve bu kelimelerin çalışılması istenir.Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Derste yapılan çalışmalar yakın takibe alınır ve çalışmayanlar uyarılır.
  • Sabancı Üniversitesi Ielts özel ders eğitimlerinde, aday öğrencilere, sınavda soruları daha kolay ve daha hızlı cevaplayabilmeleri için Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Derste ” sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi de” verilir.
  • Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders programına katılan adaylara ” senet ” uygulaması yapılmaz. Aksine, ödemeler Sabancı Üniversitesi  Ielts Özel Ders programlarının uygulama aşamasında uygun bir biçimde taksitlendirilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir