YDS Sınavı Hazırlık Kursu   programına bireysel olarak katılan adaylar Yds Sınavı Hazırlık Kursu....

Yds Sınavı Hazırlık Kursu

Yds Sınavı Hazırlık Kursu Programı

Yds Sınavı Hazırlık Kursu Program İçeriği

1 –  Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( Bireysel – Yds Sınavı Hazırlık Kursu )
2 –  Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  – Yds Sınavı Hazırlık Kursu )


1 –  Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( Bireysel – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ) : YDS Sınavı Hazırlık Kursu   programına bireysel olarak katılan adaylar Yds Sınavı Hazırlık Kursunun işleneceği günleri ve saatleri kendi istedikleri şekilde ve YDS Sınavı Hazırlık Kursunda kendi yaşam tarzlarına uygun olarak seçme şansına sahiptir.Bu konuda öncelik bireysel özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu alan adaya aittir.Bireysel özel Yds Sınavı Hazırlık Kursu alan adaylara verilmesi gerekli olan ders sayısını belirlemek çok önemli bir sorundur.Bu sorunu çözmek için Yds Sınavı Hazırlık Kursu  programına  katılan adaylara YDS Sınavı Hazırlık Kursu   programındaki Yds Sınavı Hazırlık Kursunun işleneceği günde YDS Sınavı Hazırlık Kursunda  İngilizce seviye sınavı yapılarak elde edilen sonuçlara ,adayın sınavda almak istediği notu da eklenerek verilmesi gereken ders sayısı YDS Sınavı Hazırlık Kursu   programındaki Yds Sınavı Hazırlık Kursu ile  tayin edilir.

2 –  Yds Sınavı Hazırlık Kursu ( 4 Kişilik Gruplarla  – Yds Sınavı Hazırlık Kursu ) : Grup şeklinde uygulanan Yds Sınavı Hazırlık Kursu  programlarının uygulama aşamasında , gruplar 4 kişiden ve seviyeleri bir birine yakın olan adaylardan homojen olarak oluşturulur. Yds Sınavı Hazırlık Kursundaki bu homojen gruplarda adaylar , grup sayısının az olması nedeni ile YDS Sınavı Hazırlık Kursu   programına bireysel olarak katılan adaylar Yds Sınavı Hazırlık Kursunda rahat rahat anlamadıkları konularla ilgili sorular sorabilirler.Oysa. bu anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorma imkanı kalabalık gruplarla yapılan Yds Sınavı Hazırlık Kursu  uygulamalarında pek olmaz. Ayrıca, sayı azlığı nedeni ile  hoca grup derslerine devam eden adaylarla bire bir ilgilenebilir ve bu dersler bireysel özel ders niteliği kazanır.


N
EDEN BİZ

 • Yds Sınavı Hazırlık Kursu  programlarında görev alan hocalar , bu konuda yılların tecrübesine sahip işinin uzmanı gerçek sınav  hocalarıdır.
 • Bu sınavda başarı kazanmanın en önemli unsurlarından biri bilinen akademik kelime sayısının genişliğidir.Yani diğer bir deyimle,ne kadar çok kelime bilinirse sınavda başarı o kadar kolay ve rahat gelir. Bu nedenle,Yds Sınavı Hazırlık Kursu  programlarına gerek bireysel gerekse grup programları ile katılanlara akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilir ve bu yakından izlenir.
 • Yds Sınavı Hazırlık Kursu  programlarında yer alan  adaylara sadece gramer kuralları değil beraberinde,sınavda adayların doğru ve hızlı cevap vermesinde yardımcı olacak ” sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi “ verilir. YDS Hazırlık Sınavını başarabilmeniz için gerekli olan 8 en önemli Gramer Kuralı
 1. Düz Lise mezunu olan ve sıfırdan başlayarak HAZIRLIK isteyen herkese Hazırlık Kursu
 2. Belli bir seviyesi olanlara Hazırlık Sınavı geçme teknikleri ve taktikleri 
 3. İngilizce değil Hazırlık Sınavı Tekniği ve Taktikleri
 4. Bire bir Özel Ders
 5. İki ,Üç ve dört kişilik guruplarda % 50 ye varan İNDİRİMLER
 6. Hazırlık Sınavındaki okuma parçalarını rahatlıkla çözebileceğiniz OKUMA TEKNİKLERİ
 7. Hazırlık Sınavındaki soruları daha rahat çözebilmenize yardımcı olacak  sınavda sık geçen ÖZEL KELİMELER
 8. Hazırlık için 20 yılını bu işte deviren güvenilir hocalar. Hazırlık Kursu için bize başvurun ve başarı şansınızı arttırın
 • 1 – Sıfırdan başlayarak veya sıfıra yakın seviyede olan ve yds hazırlık isteyen herkese Kurs
 • 2 – Üst seviyelerde İngilizce bilgisi olanlara Sınavı geçme taktik ve teknikleri için  kurs
 • 3 – Var olan İngilizce bilgilerinizi  pratikte kullanmaya yönelik  kurs
 • 4 – Bire bir  özel Kurs 5 – % 50 ye varan indirimlerle gruplara  kurs
 • 6 – Yds Sınavı’nda yer alan Okuma Parçalarını çözme teknikleri için yds Kurs
 • 7 – Yds Sınavları’nda sık sık tekrarlanan kelimeler için teknik bilgi ve destek
 • 8 – 20 yılını bu sınavlarda geçirmiş gerçek  hocalarla gerçek  kurs
 • 9 – Belli bir seviyesi olan ama bu İngilizce bilgilerini yds de kullanamayanlara özel kurs
 • 10 – Sıcak ve sevecen bir ortamda Kurs.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir