Yeditepe Üniversitesi Ielts Özel Ders

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ IELTS ÖZEL DERS PROGRAMI

Yeditepe Üniversitesi Ielts Özel Ders Programı İçeriği

1 –  Yeditepe Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Yeditepe Üniversitesi Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 –  Yeditepe Üniversitesi Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) : Yeditepe Üniversitesi IELTS  özel ders verilen merkez binamızdaki  Yeditepe Üniversitesi Ielts özel ders  programlarına bireysel olarak kişiye özel katılan adaylar, Yeditepe Üniversitesi IELTS  özel dersinin  yapılacağı günler ve saatlerle ilgili olarak öncelik kazanır. Kazanılan bu öncelik sayesinde, ğrenci istediği gün ve saatlerde  özel ders alarak, günlük yaşamında bir değişiklik yapmadan rahatlıkla eğitim alabilir. Bu bireysel Yeditepe Üniversitesi IELTS  özel ders  alanlara verilen bir haktır. Kişiye özel olarak bireysel Yeditepe Üniversitesi IELTS  özel ders  eğitimi alan öğrencilere verilmesi gereken Yeditepe Üniversitesi IELTS  özel ders  sayısı, Yeditepe Üniversitesi Ielts özel derslerinde yapılan seviye belirleme sınavının sonuçlarına  bağlı olarak belirlenir.

2 –  Yeditepe Üniversitesi Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) : Yeditepe  Üniversitesi Ielts özel ders verilen kampüslerde 4 kişilik gruplarda bireysel  özel ders  kalitesi ve niteliğinde eğitim alabilirsiniz. Grup eğitiminin bu özelliği ve niteliği kazanabilmesi için grup sayısı Yeditepe Üniversitesi Ielts özel dersinde az tutulmuş ve 4 kişi ile sınırlandırılmıştır. Yeditepe Üniversitesi IELTS  özel ders verilen merkez binamızdaki  bu sınırlandırma sayesinde, gruplarda eğitim, veren eğitmenler , gruptaki öğrencilerle rahat bir şekilde bire bir ilgilenebilmekte ve öğrenciler grubun  küçük olmasından yararlanarak anlamadıkları konularla ilgili sorular sorabilmekte ve hatta ders tekrarı bile yaptırabilmektedir.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Bu gerekçeleri sayarken en önemli neden olarak, Yeditepe Üniversitesi IELTS  özel ders verilen merkez binamızdaki  Yeditepe  Üniversitesi Ielts özel ders eğitimlerinde görev alan eğitmenlerin hemen hemen tamamı,  konusunda yıllarca eğitim vermiş gerçek  hocaların bulunması ön plana çıkar.
  • Ayrıca, akademik bir sınav olan sınav hazırlıkta, akademik kelime bilgisi çok önemlidir. Ne kadar çok akademik kelime bilinirse o derecede başarılı olunur. Bu nedenle, Yeditepe Üniversitesi IELTS  özel ders verilen merkez binamızdaki  öğrencilere özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları verilir ve bu çalışmaların yapılması öğrencilerden istenir. Çalışmalar yakından izlenir ve aksi durumlarda duruma müdahale edilerek öğrenci uyarılır.
  • Diğer bir nedense, direk olarak  öğrencilere ” sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi ” verilir. Bu şekilde öğrenci sınava girdiğinde soruları daha rahat, daha doğru ve daha hızlı yanıtlar.
  • En önemli nedense, aday öğrencilere  özel ders eğitimi için Yeditepe  Üniversitesi Ielts özel ders eğitimlerinde ” senet imzalatılmaz” . Tam aksine, ödemeler öğrencinin isteği doğrultusunda taksitlendirilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir