Yurtdışı için Ielts özel Ders

Yurt dışı için Ielts Özel Ders Bilgileri

Yurt dışı için Ielts özel Ders Hakkında Açıklama

1 –  Yurt Dışı için Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders )
2 –  Yurt Dışı için Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders )

1 – Yurt Dışı için Ielts özel ders ( Bireysel – Ielts özel ders ) :Yurt dışı için IELTS özel ders konusunda Yurt dışı için IELTS özel ders platformundaki , Yurt dışı için IELTS özel ders programına bireysel olarak katılan aday öğrencilere, Yurt dışı için IELTS özel ders programlarının uygulama gün ve saatlerini kendi yaşam tarzlarına uygun bir biçimde seçme önceliği tanınır.Bu şekilde aday öğrenci özel yaşamında ve günlük yaşamında her hangi bir değişiklik yapmadan ve işlerini aksatmadan ihtiyacı olan yurt dışı  için IELTS özel ders programına Yurt dışı için IELTS özel ders merkezinde rahatlıkla katılabilir.

2 –  Yurt Dışı için Ielts özel ders ( 4 kişilik Gruplarla- Ielts özel ders ) :   Yurt dışı için IELTS özel ders hakkında Yurt dışı için IELTS özel ders platformunda 4 kişilik  özel ders programlarına katılarak,bir kişi gibi bire bir IELTS özel ders kalitesi ve özelliklerine çok yakın Yurt dışı için IELTS özel ders alabilirsiniz. Yurt dışı için IELTS özel ders platformunda grupların 4 kişi ile sınırlandırılması,aday öğrencilere bireysel Yurt dışı için IELTS özel ders kalitesinde eğitim verilmesini sağlar.

 

IELTS

IELTS sınavı, özellikle milletler arası  eğitim, mesleki itibar, milletler arası standartlara uyum  ve küresel hareketliliği hedef edinenler tarafından müracaat edilen , çok güvenilir, pratik ve geniş geçerliliğe sahip bir İngilizce seviye belirleme  sınavıdır. 

IELTS imtihanı sonuçları  Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika benzeri birçok  memlekette  üniversite ve şirketler tarafından talep edilir ve sonuçları olumlu olarak kabul edilir. Türkiye’de IELTS sınav  sonuçlarını talep eden ve bu sonuçları olumlu olarak kabul eden  üniversite ve şirket sayısı ise zaman geçtikçe  artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank benzeri kurum ve üniversiteler. 

IELTS sınavı, Academic ve General Training olmak üzere 2 Bölümdür

A.Akademik format İngilizce lisans veya lisansüstü eğitim görmek isteyenler için uygundur. Yurt dışı için IELTS özel ders programlarında hazırlık amacı ile  kullanılan materyaller ve sorular bu amaç göz önünde bulundurularak  hazırlanır.

B.Genel Eğitim Formatı diğer bir deyişle  IELTS General Training  mesleki eğitim almayı tasarlayan  öğrenciler veya göçmen olmayı planlayanların  İngilizce yeterliliklerini ölçmek için düzenlenmiştir.Yurt dışı için IELTS özel ders programları ile adayların tüm gereksinimleri karşılanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir