DENİZLİ IELTS Kursu Hakkında Bilgi almak için DENİZLİ IELTS Kursu Hakkında Bilgi....

DENİZLİ IELTS Kursu Hakkında Bilgi

DENİZLİ IELTS KURSU HAKKINDA BİLGİLER

DENİZLİ IELTS Kursu Hakkında Bilgiler ve Açıklamalar

1 – DENİZLİ IELTS Kursu Hakkında Bilgi – Birebir Özel IELTS Kursu

2 – DENİZLİ IELTS Kursu Hakkında Bilgi – 4 Öğrenci ile IELTS Kursu

DENİZLİ IELTS Kursu Hakkında Bilgi almak için DENİZLİ Özel IELTS Kursu Hakkında Bilgi olarak, IELTS , İngilizce konuşulan bir ülkede yüksek öğrenim görmek isteyenler için IELTS dünyanın en popüler İngilizce dil sınavıdır.

Bu Birebir IELTS kursu, sizi IELTS Akademik sınavlarına Özel IELTS Kursunda güvenle girmeye hazırlayacaktır. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma olmak üzere dört becerinin her birini kapsayan 80 saatin üzerinde etkileşimli uygulama materyallerine IELTS Kursları Hakkında Bilgiye  Kişiye Özgü IELTS Kursunda anında erişebileceksiniz..

Birebir IELTS Kursu Hakkında Bilgi kapsamında Bu IELTS Kursunun hakkındaki her bölümü, önemli sınav becerileri, stratejileri ve teknikleri gözden geçiren ilgi çekici multimedya sunumları içerir. Bunlara, elinizden gelenin en iyisini yapmak için ihtiyaç duyduğunuz becerilerin, stratejilerin ve Sürekli IELTS Kursu ile tekniklerin odaklanmış uygulamasını sağlayan çok çeşitli otantik IELTS tarzı alıştırmalar ve etkileşimli etkinlikler eşlik eder.

Bu IELTS hazırlık kursunun yeni sürümünde, zaten başarılı olan bir formül için bir dizi iyileştirme bulacaksınız. IELTS Kurs, yeni videolar ve cevapların açıklanmasındaki iyileştirmelerin yanı sıra bir dizi yeni ve ilgi çekici uygulama etkinliğiyle birlikte gelir. Önemli bir şekilde, birkaç yeni özellik kullanarak yazınız hakkında daha kapsamlı geri bildirim sunmak için mevcut kullanıcılardan gelen taleplere yanıt verdik.Özel IELTS Kursu Hakkında Bilgi kapsamında Hızlı IELTS Kursu  kendi hızınızda olduğundan, tüm IELTS Kursunun  ünitelerini sırayla tamamlayabilir veya IELTS Akademik sınavlarına hazırlanmak için yalnızca odaklanmak istediğiniz alanları seçebilirsiniz. Bu kursu tamamladığınızda, IELTS Akademik sınavlarını tamamlamak için tamamen hazır hissedeceksiniz.

DENİZLİ IELTS Kursunda NE öğreneceksin

Öğrenecekleriniz
IELTS sınav prosedürü ve formatı hakkında bilgi edinin
IELTS Akademik sınavları için faydalı sınav stratejileri ve becerileri öğrenin
IELTS Kursu Hakkında Bilgi kapsamında İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirin

MODÜL 1: DİNLEME
Modül, IELTS Dinleme Testine ve içeriğine genel bir bakışla başlar. Bu size bu modül ve neleri değerlendirmek için tasarlandığı hakkında önemli bilgiler verecektir. Bunu takiben, size IELTS Dinleme Testinin her bölümü arasındaki farkları ve cevaplamanız gereken soru türlerini göstereceğiz. Ayrıca bu tür soruları uygulama ve ihtiyacınız olan becerileri kazanma fırsatlarına sahip olacaksınız.

MODÜL 2: KONUŞMA
Bu modül, IELTS Konuşma Testinin farklı özelliklerini özetlemektedir. Konuşma Testinin 1. Kısmına hazırlanırken, hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyler hakkında konuşmak için kullanabileceğiniz bazı dilbilgisine odaklanıyoruz. Ayrıca, yanıtlarınızı nasıl uzatacağınıza veya nasıl uzatacağınıza dair bazı örnekler vereceğiz. Testin 2. Kısmı için,IELTS Konuşma Kursu Hakkında Bilgi sürecinde  “Bireysel Uzun Dönüş”e odaklanacağız. Konuşmanıza iyi bir başlangıç ​​ve bitiş sağlamak için görevi etkili bir şekilde nasıl analiz edeceğinize ve fikirlerinizi nasıl düzenleyeceğinize bakacağız. Testin 3. Kısmı için “Tartışma”ya odaklanacağız. Ortak Bölüm 3 konularıyla ilgili IELTS Speaking Kursu Hakkında Bilgi sürecinde kelime dağarcığı geliştirmeyi ve ayrıca tartışmada başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz bazı yaygın dilbilgisi özelliklerini öğreneceksiniz. Bu, zamanlara odaklanmayı ve karşılaştırmalar yapmayı içerir. Daha sonra ünitede, biz’ Telaffuzunuzu daha net hale getirmek için bazı stratejiler tanıtacağız. Bu modülde, sınavın farklı bölümlerine giren öğrencilerin videolarını izleyebilir ve bunlardan bilgi edinebilirsiniz.ng Test

MODULE 3: READING
This module begins with an overview of the IELTS Reading test and what it includes. This will give you important information about what the test is designed to assess and the different question types used in the test. There will be opportunities to practise the skills you have learned.

MODULE 4: WRITING
The module begins with an overview of the IELTS Writing Test and what it includes. We’ll then look at the two tasks involved in the test. In preparation for Task 1, you’ll learn how to identify different types of visuals, identify and describe the topic and the main features of these visuals, and also how to write an overview paragraph to summarise the key information. We’ll then look at describing data for Task 1 of the test. You’ll learn about what language to use to describe data, as well as how to select and group information. We’ll also look at the language used for ordering ideas in paragraphs. In addition, this module offers the chance to practise writing the opening and data description paragraphs, which you can grade with our new assessment criteria. Additionally, you can get feedback on your writing from your peers and give them feedback using the IELTS criteria. In preparation for Task 2, we’re going to take a closer look at the essay question to help you answer all its parts and we will examine ways of planning and organising your essay. We’ll also analyse the different parts of an IELTS essay, look in more detail at some possible task types in Task 2, and explain how they are assessed. We’ll then look at how to write a good essay with good structure and appropriate language. Along the way, you’ll have a chance to practise writing an introduction, body paragraphs and conclusion and submit these for assessment from other IELTS  students. There will also be practice of proofreading and editing.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir